YouTube TV, “Görüntülemeler” özelliğiyle ilk Teknik Emmy ödülünü aldı

YouTube TV ilk kez kazandı Teknik Emmy ödülü onun için “Görüntüleme” Kullanıcıların spor karşılaşmalarına, önemli oyunlara, oyuncu istatistiklerine ve maç skorlarına erişmesine izin veren özellikler paketi. Dün gece 74. yıllık Teknoloji ve Mühendislik Emmy Ödülleri’nde YouTube TV, “AI-ML Curation of Sports Highlights” kategorisinde kazanan ilan edildi.

“Google’a bu takdir için Akademi’ye teşekkür ederim. YouTube TV’nin grup proje yöneticisi Kathryn Cochrane, bir şirket blog gönderisinde, bu, YouTube TV’nin ilk Teknoloji ve Mühendislik Emmy Ödülü ve ekibimizin üyelerimiz için Görüntüleme sağlama konusundaki çalışmalarından daha fazla gurur duyamayız.

Teknoloji şirketi ayrıca bugün Key Plays’in kayda değer bir dönüm noktasına ulaştığını duyurdu; özellik, platformda 10 milyondan fazla izlenme oturumunda kullanıldı. Geçen yıl izleyiciler kilit oyunları en çok Dünya Kupası, normal sezon NFL maçları ve Premier Lig maçlarında kullandı.

Key Plays görünümü, bir oyundaki önemli oyunları izler. Kullanıcılar, oyunda gerçekleştiğinde yeniden izlemek için oyunlara dokunabilir. Bu, canlı bir maçı kaçıran ve önemli anları yakalamak isteyen kullanıcılar için yararlıdır.

Cochrane, “İzlemeler, yaklaşık beş yıl önce bir ekip beyin fırtınasından çıktı ve YouTube TV’den yaklaşık bir yıl sonra başlatıldı” diye ekledi. “İzleyicilerimizin çoğu sadık spor tutkunları ve spor maçlarını izlediklerinde sadece büyük ekranda olanlara bakmadıklarını gördük. Ayrıca aktif olarak telefonlarındaydılar, fantezi futbol ligleri için istatistikler, diğer oyunlardan güncellemeler ve daha fazlası gibi daha fazla ayrıntı buluyorlardı ve hepsi zaten izlediklerini geliştirmek içindi.”

YouTube TV, 2018’de Görüntüleme özelliğini kullanıma sunduğunda yalnızca beyzbol, basketbol, ​​futbol ve hokey için kullanılabiliyordu. Futbol ve golf sonradan eklendi. Özellikler grubu da başlangıçta telefonlar ve tabletlerle sınırlıydı.

Bugün bu özellik, akıllı TV’ler ve mobil cihazlarda YouTube TV uygulamasında kullanılabilir.

İstatistikler, Önemli Oyunlar ve Skorlar Görünümüne ek olarak, yalnızca mobil cihazlara yönelik bir özellik olan ve kullanıcıların mevcut fantezi futbol hesaplarını bağlamalarına olanak tanıyan Fantasy Football View de vardır. Bu şekilde, bir kullanıcı YouTube TV’de NFL maçlarını izlerken, bu özellik onların takımlarının performansını gerçek zamanlı olarak görmelerine olanak tanır.

Ayrıca, kullanıcıların görüntülemek istedikleri bir bölüme hızlı bir şekilde erişmeleri için bir “Atla” işlevi vardır; bu, özellikle tenis tutkunları ve Olimpiyatları izleyen kullanıcılar için kullanışlıdır.

Kısa bir süre önce, YouTube TV bir çoklu görüntüleme özelliği sporseverlerin aynı anda dört maç izlemesi için. Ancak, özellik şu anda ABD’deki belirli kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın