Xiaomi Pad 5 için Android 12 ve MIUI 13.1 güncellemesi dağıtımda

Xiaomi Pad 5 için Android 12 ve MIUI 13.1 güncellemesi dağıtımdaXiaomi Pad 5 tablet için Android 12 ve MIUI 13.1’i getiren güncellemenin dağıtımı başladı. Güncellemenin ilk etapta küçük bir kullanıcı grubuna ulaştırılacağı ve kapsama alanının kademeli olarak genişletileceği açıklandı. Ancak sabırsız kullanıcılar için güncellemeyi manuel olarak yüklemenin bir yolu da mevcut.

Geçtiğimiz sene piyasaya çıkan Pad 5 kutusundan Android 11 ve MIUI 12.5 yüklü olarak çıkmıştı. Android 12 ve MIUI 13.1’i getiren güncelleme paketinde Android’in eylül ayına ait güvenlik yaması da mevcut.

Güncellemenin değişim kaydında pek fazla ayrıntılar yer almıyor. Sadece kullanıcılara yeni Android sürümünün ve güvenlik yamasının getirildiği belirtiliyor. Xiaomi MIUI 13 ile aygıt sahiplerine yeni vasıta takımları sunmuş, güvenliği ve parlak zeka ev entegrasyonunu geliştirmiş ve bununla beraber da tasarımda da bazı değişimler yapmıştı. MIUI 13 ile birlikte MIUI Pad olarak adlandırılan ve büyük ekranlı cihazlara hususi olarak hazırlanan arayüz sürümü de kullanıcılarla buluşmaya başlamıştı.

Xiaomi Pad 5 sahipleri buraya tıklayarak güncellemeyi manuel olarak indirebilir ve talimatları izleyerek güncellemeyi cihazlarına yükleyebilir

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın