Ted Lasso FIFA 23’te boy gösterecek

Ted Lasso FIFA 23’te boy gösterecekApple TV Plus’ın en popüler yapımlarından biri olan Ted Lasso, günümüzde popüler kültürün mühim parçaları arasında yer alıyor. Dizide Jason Sudeikis tarafınca canlandırılan Ted Lasso’nun asla tecrübesi olmadığı hâlde bir futbol takımının başına geçmesini ve ardından yaşananlar anlatılıyor. Bu popülarite EA Sports’un da dikkatini çekmiş benzer biçimde görünüyor. Ted Lasso FIFA 23’te oyun içinde boy yayınlayan teknik direktörlerden biri olacak.

Lasso’nun FIFA 23’te yer alacağına dair en somut işaret, dizinin resmi Twitter hesabından geldi. Hesaptan meydana getirilen paylaşımda çeşitli kelime oyunlarıyla birlikte oyun dünyasının bir diğer popüler bıyıklı karakteri olan Super Mario’ya göndermede bulunuluyor. Paylaşıma eklenen Sudeikis’in arkadan çekilen fotoğrafında ise oldukça sayıda kamera ve spotu görmek mümkün oluyor.

Ted Lasso’nun oyuna gelişine dair tek ipucu bu paylaşım değil. FIFA 23’ün internet sitesindeki bir listede, Ted Lasso’nun dizide çalıştırdığı kurgusal takım olan AFC Richmond’ın ismi da yer alıyor.

Ted Lasso FIFA 23’e ayrı bir renk katacak benzer biçimde görünüyor. FIFA 23, 30 Eylül itibarıyla Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4, PC, Stadia ve Nintendo Switch’te oyuncularla buluşacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın