Xiaomi Civi 2’nin pil kapasitesi belli oldu

Xiaomi Civi 2’nin pil kapasitesi belli olduXiaomi Civi 2, 27 Eylül’de gözler önüne çıkacak. Tanıtım için geri sayım devam ederken, Xiaomi’den yeni zeki telefonuyla alakalı paylaşımlar da geliyor. Bunların en yenisi telefonun pil kapasitesi ve şarj hızını gösteriyor.

Weibo’daki paylaşımda “ince ve hafifçe kasa”ya özel bir vurgu yapılıyor. Buna ek olarak, telefonda 4500 mAh kapasiteli bir “süper” pilin kullanıcıları beklediği belirtiliyor. 67W şarj hızı yardımıyla bu pilin 40 dakika arasında doldurulacağı da Xiaomi’nin paylaştığı bilgiler arasında yer ediniyor.

Civi 2’nin üçlü arka kamera sistemiyle ilgili detaylar daha öncesinden paylaşılmıştı. Ancak burada en somut malumat, ana kamera görevini 50 megapiksel çözünürlüklü Sony IMX766 sensörün üstüne alıyor olması. Telefonun önünde ise 32 megapiksel çözünürlüğünde olan iki kamera kullanıcıları bekliyor.

xiaomi civi 2Xiaomi Civi 2 tanıtımına 24 saatten kısa bir süre kalmış durumda. Bu süre zarfında yeni bir paylaşımın gelmesi de sürpriz olmayacaktır.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın