Xbox Game Pass’in ilk Ağustos dalgası Limbo, Broforce’u içeriyor

rent a car 34

GamesBeat Zirvesi heyecanını kaçırdınız mı? Merak etme! Tüm canlı ve sanal oturumları yakalamak için şimdi ayarlayın Burada.


Xbox bu hafta hangi oyunların geleceğini açıkladı Oyun Geçişi Bu hafta. En son dalga herhangi bir yeni oyun veya lansman günü oyunu içermese de, hizmete klasik platform oyunları, aksiyon yan kaydırıcılar ve sessiz macera oyunları dahil olmak üzere birkaç yeni oyun ekliyor. Oyunlar bugün kullanıcılara gelmeye başlıyor ve bu ilk dalga ayın 15’ine kadar sürecek.

Listedeki ilk isim, teknik olarak Game Pass’in geçen Temmuz dalgasında duyurduğu platform oyunu Celeste. Ancak bu dalgada gelen ilk yeni (en azından Game Pass için) oyun, bir dağın zirvesine çıkmayla ilgili keşif macerası oyunu A Short Hike (3 Ağustos). Bir sonraki oyun olan Broforce Forever (8 Ağustos) önümüzdeki hafta hizmete katılıyor. Bu, orijinal Broforce’tan genişletilmiş bir kampanyada çok vatansever bir paralı asker şirketi rolünü üstlenen oyuncularla yukarıda belirtilen aksiyon yan kaydırma çubuğudur.

Bir sonraki başlık, tanıtım gerektirmeyen klasik ürkütücü bulmaca platform oyunu Limbo (9 Ağustos). Sonuncusu önümüzdeki hafta, bulutlarda mükemmel bir medeniyet yaratma hakkında bir şehir kurma sim oyunu olan Airborne Kingdom (10 Ağustos). Dalgadaki son oyun, PC Game Pass’te zaten mevcut olduktan sonra konsola gelen tek oyunculu bir uzay oyunu olan Everspace 2’dir (15 Ağustos).

Bu aynı zamanda geçen ayın başlangıcı Xbox Canlı Altın, Eylül ayının başında resmi olarak Game Pass ekosisteminin bir parçası haline geliyor. Yeni katman olan Game Pass Core kullanıcıları, normal oyun kitaplığına erişemez. Bunun yerine çok daha küçük bir oyun yelpazesine erişimleri olacak – yaklaşık 25, Xbox tam oyunların ara sıra değişebileceğini ima ediyor.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın