Vivo X Fold Plus’ın tanıtım zamanı belli oldu

Vivo X Fold Plus’ın tanıtım zamanı belli olduVivo ilk dayanabilir telefonu X Fold‘u geçtiğimiz nisan ayında tanıtmıştı. Şirket bu telefonun takipçisinin ne zaman gözler önüne çıkacağını da deklare etti. Vivo X Fold Plus, 26 Eylül’de tanıtılacak. Etkinlik Türkiye saatiyle 14.00’da başlamış olacak.

Vivo’dan yapılan açıklamada, telefonun adındakinin “Plus” etiketinin “güçlünün daha da güçlüye evrilmesi” anlamına geldiği belirtildi. Vivo’nun burada daha dayanıklı bir cihaza mı yoksa başka iyileştirmelere mi referans verdiği henüz bilinmiyor.

Vivo hem de X Fold Plus’ın tasarımını yayınlayan bir görsel de paylaştı. Tasarım X Fold ile aynı olsa da, renk seçeneklerinin arasına kırmızının eklenmesi de bir ayrım yaratmış benzer biçimde görünüyor.

vivo x fold plusX Fold Plus’ın teknik özellikleri mevzusunda hemen hemen net bir malumat verilmiş değil. Ancak zeki telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciye sahip olmasına kati gözüyle bakılıyor. 80W kablolu ve 50W kablosuz şarj destekli 4730 mAh pil, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı, 120 Hz ekranlar da telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın