Verilerde bu hafta: Üretken yapay zeka çılgınlığının şifresini çözmek

VB Transform 2023 oturumlarını görüntülemek için isteğe bağlı kitaplığımıza gidin. Buradan Kayıt Olun


Üretken Yapay Zeka her yerde. Uygulamalarımızda, veritabanlarımızda, kontrol panellerimizde, telefonlarımızda. Teknoloji ve veri liderleri muhtemelen şunu merak ediyor: “Yapay zeka çılgınlığından nasıl faydalanacağım?” Bu hafta, “özel bir konuk” çılgınlığın şifresini çözmeye yardımcı olmak için Bruno’nun CarCast’ına katılıyor.

Bu CarCast ayrıca geçen haftanın mutlaka okunması gereken kaynaklardan bazılarını ve gelecek hafta dikkat edilmesi gereken önemli kaynakları da içeriyor. Örneğin:

  • Boston Danışmanlık Grubu CIO’ların gen yapay zeka ile ilgili çabalarını nereye odaklamaları gerektiği, başlamak için hangi kullanım örneklerini seçmeleri gerektiği ve daha da önemlisi işlerini nasıl önceliklendirmeleri gerektiği hakkında ilginç veriler yayınladı. Cevap yığın sıralaması değil, çeyrektir.
  • Satışta yapay zeka: Beş liderden birinin satış uygulamasından değer elde edemediğini biliyor muydunuz? Nedenmiş? Büyük ihtimalle yapay zekayı satış döngülerinde yanlış zamanda kullandıkları için.
  • Gen yapay zekası siber güvenliği nasıl etkiliyor? Ben Lorica’nın podcast’i, ortaya çıkan bu endişeyle ilgili bir yaklaşıma yer veriyor (“Inside the Mind of a Hacker”). Önemli siber olaylar öncesinde dinlemek için iyi bir kaynak, Crowdstrike’ın Fal.Con’u Ve Mandiant mWise gelecek hafta!

Bu Araba Cast ayrıca şunları içerir: “5 yaşındaki bir çocuğa vektör veritabanları nasıl açıklanır”, veri sorumlularının değeri gösterebilmesinin sekiz yolu” ve “gen yapay zekası neden sadece bir aşamadır”…

Harika bir hafta geçirin!

Etkinlik

VB Dönüşümü 2023 İsteğe Bağlı

VB Transform 2023’ten bir oturumu kaçırdınız mı? Tüm öne çıkan oturumlarımıza ilişkin isteğe bağlı kütüphaneye erişmek için kaydolun.

Şimdi üye Ol

Bruno Aziza, Google Cloud’da veri ve analiz başkanıdır.

Veri Karar Vericileri

VentureBeat topluluğuna hoş geldiniz!

DataDecisionMakers, veri çalışması yapan teknik kişiler de dahil olmak üzere uzmanların veriyle ilgili içgörüleri ve yenilikleri paylaşabileceği yerdir.

En son fikirleri, güncel bilgileri, en iyi uygulamaları ve veri ile veri teknolojisinin geleceğini okumak istiyorsanız DataDecisionMakers’ta bize katılın.

Hatta düşünebilirsiniz bir makaleye katkıda bulunmak kendinin!

DataDecisionMakers’dan Daha Fazlasını Okuyun

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın