VanMoof, son nesil e-bisikletlerini basitleştirilmiş X4 ve S4 modelleriyle güncelliyor

Hollandalı e-bisiklet üreticisi VanMoof bazı çok canlı renklerde mevcut olan bir çift yeni bisikletle giriş seviyesi serisini tazeliyor. bu X4 ve S4bu ay, VanMoof’un çerçevesini ve felsefesini koruyor önceki X3 ve S3 e-bisikletler bu modelleri özellikle yüksek teknolojili ama bazı sürücüler için daha az güvenilir yapan bazı karmaşıklıkları düzeltirken.

Bisikletin üst borusundaki hız ve pil seviyeleri gibi kritik bilgileri gösteren etkileyici ekran olan Matrix ekranı gitti. X4 ve S4, bu fiyat katmanı için tartışmalı bir şekilde aşırı olmasına rağmen çok sevilen bu ekranı sade bir telefon montajı ile değiştiriyor (dahili şarj için, lükse geçmeniz gerekecek) S5 ve A5 modelleri). Bu modeller ayrıca önceki 3 vitesli vites değiştirme sistemini daha basit bir 2 vitesli vites değiştiriciyle değiştirirken, hız artırma düğmesini, Apple entegrasyonu ve genel tasarım ve ortam dışında hırsızlık önleme teknolojisinin çoğunu korudu.

Son nesil X3 ve S3 modellerinin hayranları bazı değişiklikler konusunda şüpheci olabilir, ancak VanMoof büyük bir gelişme ile onları kazanabilir: renk seçenekleri. VanMoof her zaman etrafındaki en şık motosikletlerden bazılarını üretmiştir ve potansiyel alıcıların daha fazla renk seçeneğine sahip olmasının tam zamanıdır. Muhtemel alıcılar artık her zaman yeşil, mor sis, güneş ışını sarısı ve köpük yeşili arasında seçim yapıyor ve bu tonları gerçekten öne çıkaran bazı eğlenceli kontrast elastik kordon seçenekleri var. İki yakışıklı yeşil seçenek, kişisel olarak, geçen yıl satışta nispeten heyecan verici olmayan gök mavisi bir X3 satın almamı sorgulatıyor.

Geçen yıl VanMoof, S5 ve A5 olarak bilinen bir çift üst düzey e-bisikleti piyasaya sürdü ve gidon LED ekranı, USB şarjı ve 3998 $ ‘a yeni bir motor ekledi (yazım sırasında; VanMoof’un kötü bir kurcalama alışkanlığı var) fiyatlandırma yolu ile çok sık). Şirket ayrıca daha önce VanMoof V adında daha da üst düzey, yüksek konseptli, yüksek hızlı bir bisiklet duyurdu, ancak bunun gerçekte kimin için olduğu veya ne kadara mal olacağı henüz belli değil.

Umarım X4 ve S4’ün önemli tasarım değişiklikleri, VanMoof’un bu yeni bisikletler için 2.498 $’lık fiyat noktasıyla birlikte şirketin operasyonunun daha sürdürülebilir hale gelmesine yardımcı olur. VanMoof görünüşe göre geçen yılın sonuna doğru başı belada, neredeyse nakit tükeniyor ve bir yatırım infüzyonu için çabalıyor. Ben dahil bazı incelemeciler (tam açıklama: Geçen yıl bir X3 satın aldım) pek çok sorunla karşılaşmamış olsa da, VanMoof’un güvenilirlik ve kalite kontrol sorunları geçmişini temizlemesi ve düşünceli zarafetle eşleşen bir müşteri desteği deneyimi sunması gerekiyor. piyasadaki en iyi e-bisikletlerden bazıları.

Bu kriz en azından şimdilik önlenmiş gibi görünüyor ve umarım VanMoof daha yumuşak bir rota çizebilir ve öngörülebilir gelecekte haritada kalabilir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın