Twitter, tweet’leri görüntülemek için oturum açma gereksinimini sessizce kaldırır

rent a car 34

Günler sonra kullanıcıların tweet’leri görüntülemek için oturum açmasını zorunlu kılmak, Twitter sessizce bu kısıtlamaları kaldırdı. Bu, Twitter bağlantılarını bir hesap olmadan bir tarayıcıda açabileceğiniz anlamına gelir.

TechCrunch’ta tweet önizlemelerinin Slack ve WhatsApp’ta açıldığını fark ettik. millet etkileşim Twitter önizlemelerinin iMessage’da da göründüğünü kaydetti.

Twitter giriş şartını uygulamaya başladığında Musk, veri kazımayı önlemek için bu “geçici” önlemleri aldığını söyledi.

“Geçici acil durum önlemi. Verileri o kadar çok yağmalıyorduk ki bu, normal kullanıcılar için hizmetin kalitesini düşürüyordu!” bir tweet’te söyledi.

Şirket, kullanıcıların giriş yapmadığınızda bağlantıları görüntülemesine izin verme konusunda herhangi bir resmi duyuru yapmadı veya kazımayı durdurmak için hangi önlemleri aldığına dair herhangi bir ayrıntı vermedi.

Twitter’ın hamlesi, Meta’nın lansmanından bir gün önce geldi. Threads adlı kendi metin tabanlı uygulaması. Interstingly, Konular ayrıca kısaca kullanıcıların web’deki yayınları görüntülemesine izin verdi bağlantıları çekmeden önce giriş yapmadan. Uygulama resmi olarak kullanıma sunulduğunda, insanların bir hesap olmadan Konular gönderilerini görebilmesi muhtemeldir.

Hafta sonu Musk ayrıca okuma limiti koy Veri kazımaya karşı bir önlem olarak, doğrulanmamış kullanıcılar için günde 1.000 gönderi ve doğrulanmış kullanıcılar için günde 10.000 gönderi. İçinde bir blog yazısışirket bu değişikliğin “insanların küçük bir yüzdesini” etkilediğini ve “reklam üzerindeki etkilerin minimum düzeyde olduğunu” söyledi.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın