Twitter, Blue aboneleri için tweet düzenleme penceresini bir saate çıkarıyor

rent a car 34

Twitter, Blue aboneleri için tweet düzenleme süre sınırını 30 dakikadan bir saate çıkardı. Bu, insanlara tweet’lerini değiştirmeleri ve yazım hatalarını düzeltmeleri için daha büyük bir pencere sağlar.

Şirket, duyuruyu bir tweet’i düzenleyerek yaptı, ancak orijinal tweet’i yayınladıktan sadece bir dakika sonra.

Yıllar süren bekleyişin ardından Twitter açıldı geçen Eylül ayında ücretli kullanıcılar için düzenle düğmesi. O sırada şirket, kullanıcıların şunları yapabileceklerini söyledi: tweetlerini zaman sınırı içinde beş kez değiştirin.

Özellikle, Twitter Blue kullanıcıları, gönder düğmesine tıkladıktan sonra 30 saniye içinde gönderiyi iptal etmelerine olanak tanıyan geri alma tweet işlevini kullanmaya devam edebilir.

Elon Musk’ın yönetimindeki Twitter, içerik oluşturucuları platformda daha fazla paylaşım yapmaya zorlamak için birçok özelliğin sınırlarını artırdı. Şubat ayında, sosyal medya şirketi tanıttı Ücretli kullanıcılar için 4.000 karakterlik tweetler. Nisan ayında yani sınır 10.000 karaktere çıkarıldı.

Twitter ayrıca Aralık ayında Blue kullanıcıları için 60 dakikalık videolar yükleme özelliğini de tanıttı. Geçen ay, şirket izin vermek için şartlarını değiştirdi ücretli kullanıcılar için iki saatlik video yüklemeleri.

Bu, şirketin önceki duyurusundan sonraki ilk duyurusu. NBCU yöneticisi Linda Yaccarino CEO görevini bu hafta başlarında Pazartesi günü resmen devraldı.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın