Toplu olarak satın alın: Ekibinizi TechCrunch Disrupt 2023’e götürün ve tasarruf edin

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül’de San Francisco’da gerçekleşecek ve şimdiye kadarki en büyük Disrupt’ımız. 10.000’den fazla katılımcı, yedi yeni sektöre özel programlama aşamaları (Uzay Sahnesini yeni ekledik), Bozma Aşaması, İnşaatçı Aşaması, fuar alanı Başlangıç ​​Battlefield 200artı onlarca ara oturumları Ve yuvarlak masalar. Demek istediğim? Ele alınacak çok yer var.

TechCrunch Disrupt 2023’e grup oranıyla daha fazla tasarruf edin

Dedikleri gibi, sayılarda güç vardır. Bir de böl ve fethet derler. Her iki durumda da, bir takım çalışması ve tatlı bir grup indiriminden yararlanacaksınız. İşte anlaşma.

  • Dört veya daha fazla kişi için mi satın alıyorsunuz? Bir Paket Geçiş Satın Alın ve %15 tasarruf edin.
  • 10 veya daha fazla kişi için mi satın alıyorsunuz? Biletlerinizi ayırtmak için [email protected] adresine e-posta gönderin; ne kadar çok satın alırsanız, o kadar çok tasarruf edersiniz.
rent a car 34

Ekibinizi alın ve ağ oluşturma potansiyelinizi büyütün; önde gelen kuruculardan, yatırımcılardan, CEO’lardan ve girişim ekosistemi uzmanlarından daha fazlasını öğrenin; ve üstel fırsatları keşfedin.

Neden ekibinizi Disrupt’a götürmelisiniz? Repositax’ın kurucusu ve CEO’su Michael McCarthy bize şunları söyledi:

Ara odalarından birinde her zaman ilginç bir şeyler oluyordu ve katılan insanların kalitesinden etkilendim. Tanınmış VC firmalarındaki ortaklar konuştu, erişilebilir durumdaydılar ve akıllı, anlayışlı külçeleri paylaştılar. Bu düzeyde insanı erişilebilir ve tek bir yerde başka hiçbir yerde bulamazsınız.

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. Grup indiriminden yararlanın ve erişilebilir insanlarla daha fazla tanışın, bu anlayışlı külçelerden daha fazlasını toplayın ve işinizi daha büyük, daha iyi, daha hızlı kurun. Grup indiriminizi şimdi alın ve kaydet. 11 Ağustos’ta fiyatlar artıyor.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın