Times Magazine 2 Ellie Ödülü Kazandı

New York Times Magazine, Profil Yazma ve Raporlama kategorilerinde American Society of Magazine Editors tarafından Ellies olarak bilinen iki Ulusal Dergi Ödülü kazandı. Times’ın ayrıca altı finalisti vardı.

Profil Yazma ödülü, şu konudaki makalelerinden dolayı Jazmine Hughes’a gitti: Viyola Davis Ve Hay aksi Goldberg. Her ikisi de konularını içgörü ve mizahla ortaya çıkaran önemli kültürel figürlerin derinlemesine gözlemlenen portreleriydi.

Habercilik kategorisinde, Rozina Ali “” konulu araştırmacı yazısıyla birinci oldu.Bebek L” Bebek L., ailesi askeri bir operasyonda öldürüldükten sonra, ailesinin itirazlarına rağmen Afganistan’daki köyünden alınarak Amerikalı bir çift tarafından evlat edinildi. Rozina’nın amansız haberciliği, bu rahatsız edici vakanın her açısını empati ve titizlikle irdeledi.

“Jazmine ve Rozina ile çok gurur duyuyorum; harika editörleri Claire Gutierrez ve Luke Mitchell; ve Magazine’de bu üç hikaye üzerinde çalışan diğer herkes,” dedi Magazine editörü Jake Silverstein. “Kazanmak gerçekten büyük bir başarı. Ve hem bireysel hem de kolektif çabaya bir övgü.”

Ek olarak, Derginin özel projelerinden sorumlu editör yardımcısı Adrienne N. Green, 30 yaş altı gazeteciler için NEXT Ödülü sahibi seçildi.

Times’ın bu yılki Ulusal Dergi Ödülleri’nde Magazine, T: The New York Times Style Magazine ve Serial Productions’tan altı finalisti de vardı. Bunlar:

Herkesi tebrik ederim! İşte listesi kazananlar Ve finalistler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın