Paul Volpe Siyasete Dönüyor

Paul Volpe’un Politika masasına geleceğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Onu tanımayanlar için (bir veya iki tane olmalı), Paul 2012, 2014 ve 2016 dönemlerinde siyaset editör yardımcısıydı ve Carolyn Ryan’ın dediği gibi “yüksek etkili gazetecilik ve genişleyen yaratıcılık için büyük bir güç” idi. , Politico’nun genel yayın yönetmeni olmak için The Times’tan ayrılmadan önce. Orada, Trump yönetiminin, 2018 ara sınavlarının ve 2020 kampanyasının haberlerinin yönetilmesine yardımcı oldu.

2021’de The Times’a geri dönerek, işimizi nasıl yaptığımızı ve bu işe gösterilen özeni ve profesyonelliği bizim için çok daha şeffaf hale getiren gelişmiş imza satırları ve satır içi açıklayıcılara öncülük eden departmanlar arası Trust ekibine liderlik etti. okuyucular.

Bu çalışmanın çoğu, The Times’ın siyaseti nasıl ele aldığıyla ilgili. Ancak Paul bir süre önce bana, kampanya haberlerinin yürütülmesine daha doğrudan dahil olmaya geri dönmeyi özlediğini bildirdi. Bu amaçla, destek amaçlı siyasi olayları ve son dakika haberlerini haber yapmak için muhabirleri planlayıp görevlendirerek ve en büyük girişim ve haber parçalarımızın çoğunun tasarlanmasına ve karaya çıkarılmasına yardımcı olarak hafta sonu operasyonumuzu geliştirecek.

Politika masasının her zaman başkanlık döngülerinde olduğu gibi, yenilik yapmaya yöneldik ve Paul’ü aramıza katmak yaratıcı güçlerimizi hızlandıracak. Kariyeri boyunca – The Washington Post’ta siyasi editör ve The Times’ın Washington büro şefi yardımcısı olarak – alternatif hikaye anlatma biçimlerinin öncüsü oldu ve diğer şeylerin yanı sıra The Times’ın canlı sohbet ve canlı brifinginin icadına öncülük etti.

Paul’ün sarsıcı düşüncesinin ve işleri halletme konusundaki etkileyici yeteneğinin ötesinde, Paul’ün siyasi zekası ve haber muhakemesi, enerjisi, deneyimi, haber odasıyla ilgili derin bilgisi ve sıcak ilişkileri – ve işine ve işine kattığı katıksız neşe ve eğlence. meslektaşları – onu ekibimize muazzam bir katkı yapacak.

12 Nisan’da başlıyor.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın