Tiles ve Sudoku, NYT Games Uygulamasına Katıldı

New York Times, çözücülerin artık New York Times Games uygulamasında Tiles oynayabileceğini duyurmaktan heyecan duyuyor. iOS Ve Android cihazlar. Şubat ayında The Times, Games uygulamasına Sudoku’yu da ekledi.

Tiles ve Sudoku, yakın zamanda yeniden markalanan uygulamada New York Times Games’in Spelling Bee, Wordle, The Crossword ve The Mini gibi diğer bulmacalarına katılıyor: NYT Games. İndirmesi ücretsiz olan uygulama, her seviye için bulmacalar sunar, böylece becerilerinizi sürekli olarak geliştirebilirsiniz. NYT Games uygulaması, Sudoku ve Tiles’ı ekleyerek artık mantık ve görsel oyunların yanı sıra hayranlarımızın bildiği ve sevdiği kelime oyunlarına da ev sahipliği yapıyor.

Sudoku’yu NYT Games uygulamasına getirmek, Sudoku’nun günlük oyuncu sayısını %50 artırdı. Sudoku’nun eklenmesinden bu yana, çözenlerin Oyunlar uygulamasında geçirdikleri süre ~%20 arttı ve çözenler her gün eskisinden daha fazla oyun oynadı.

The Times’ın Haziran 2019’da tanıttığı Tiles, katmanlı desenli kareler kullanarak oyuncuların eşleşen bileşenlerle mümkün olan en uzun karo eşleştirme dizisini oluşturmaya zorlandığı bir renk ve desen eşleştirme oyunudur. Tiles, her hafta yaklaşık bir milyon kişinin oyunu oynamasıyla geçen yıl boyunca izleyicisini büyüttü.

Geniş bir yelpazede el yapımı yapboz deneyimleri sunmak, abonelerin Oyunlar aboneliğinde aradıkları özellikler açısından kritik öneme sahiptir ve Tiles ve Sudoku’nun artık NYT Games uygulamasında sunulduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

NEW YORK TIMES OYUNLARI HAKKINDA
The Crossword’ün 1942’de piyasaya sürülmesinden bu yana The Times, ilgi çekici kelime ve mantık oyunları sunarak çözenleri büyüledi. 2014’te The Mini Crossword’ü tanıttık – ardından Spelling Bee, Letter Boxed, Tiles ve Vertex geldi. 2022’nin başlarında Wordle’u gururla koleksiyonumuza ekledik. Herkesin her gün oynamaktan zevk alabileceği tüm beceri seviyeleri için bulmacalar sunmaya çalışıyoruz.

şimdi abone ol sınırsız erişim için.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın