New York Times Games ve Wordle Superfan Keegan-Michael Key, İnsanlarınızla Yapboz Yapmanın Daha Fazla Yolunu Bulmanıza Yardımcı Olur

rent a car 34

New York Times Games, Spelling Bee’de babayı bir adım öteye götürmek, birlikte The Crossword oynamak için bir araya gelmek ve hatta ofiste grup oyunu oynamak olsun, oyunlarımıza olan sevgileri sayesinde oyuncuları bir araya getirdi.

Bugün New York Times Games, Emmy ödüllü aktör, yapımcı, yazar ve Wordle süper hayranı Keegan-Michael Key ile dostane rekabet yoluyla bağlantı kurmanın bir yolu olarak oynanışı ve puanları paylaşmayı kutlamak için işbirliğini duyuruyor.

New York Times Games ve Keegan-Michael Key, oyuncuları oyun grubu sohbetlerinde Keegan ile rekabet etme ve etkileşim kurma şansı için katılmaya davet ediyor. Pek çok hevesli Wordle oyuncusu gibi, Keegan da her gün ailesi, arkadaşları ve hatta eğlence avukatıyla oynuyor ve her yerdeki Wordle hayranlarına bu dostluk karşılaşmasında onunla mücadele etme şansı sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Oyuncular, 8 Haziran’dan 23 Haziran’a kadar Wordle, Spelling Bee, Crossword ve Mini Crossword için New York Times Games puanlarını paylaşabilir ve Twitter ve Instagram’da sevdiklerini ve arkadaşlarını etiketleyebilir. #NYTGamesChallenge’ı kullanırlarsa, Keegan-Michael Key ile oyun oynama veya diğer Oyun ödülleri ve ürünleri kazanma şansına sahip olacaklar.

“Güne bir New York Times oyunu çözerek başlamanın getirdiği eğlenceli bir başarı duygusu var. Ayrıca birkaç arkadaşımla hızlı bir giriş yapmak (ve biraz dostça bir rekabete girmek) için harika bir neden,” dedi Keegan-Michael Key. “Her zaman kelimelerin, dilin ve zekamı test edebilecek her oyunun hayranı oldum.”

New York Times Games, Wordle, Spelling Bee, The Crossword ve daha fazlasını içerir. Birçok oyuncu grup sohbetlerinde Wordle, Spelling Bee ve Mini Crossword skorları yazarak veya Bulmaca ipuçlarını tartışarak bağlantı kurar. New York Times Games, oyun oynamanın verdiği keyifle insanları bir araya getiriyor ve oyuncuları hararetli, günlük rekabet yoluyla bağlantılar kurmaya teşvik ediyor. Keegan-Michael Key dahil olmak üzere web ve uygulamadaki yaklaşık 3,4 milyon kullanıcı, Wordle oynarken her gün Games Share özelliğini kullanıyor ve puanlarını sosyal medyada ve metin sohbetlerinde paylaşıyor.

New Başkanı Jonathan Knight, “Wordle’dan Spelling Bee’ye ve The Crossword’e kadar oyunlarımızın gücü, oyuncularımız ile onların arkadaşları ve aileleri, genel olarak oyun topluluğu ve The Times markası arasındaki bağlantıları teşvik etme becerisidir” dedi. York Times Oyunları. “Keegan ile olan işbirliğimiz, bu oyun ve bağlantı ruhunu hayata geçiriyor ve oyunlarımızın günlük oyun yoluyla insanları nasıl birbirine bağladığını gösteriyor.”

Keegan’ın Wordle’a olan sevgisini paylaşmasını izleyin ve onunla oyun oynama şansı kazanma ve ücretsiz ödüller kazanma hakkında daha fazla bilgi edinin. Burada. Hüküm ve koşullar geçerlidir, bkz. Burada.

NEW YORK TIMES OYUNLARI HAKKINDA
The Crossword’ün 1942’de piyasaya sürülmesinden bu yana The Times, ilgi çekici kelime ve mantık oyunları sunarak çözenleri büyüledi. 2014’te The Mini Crossword’ü tanıttık – ardından Spelling Bee, Letter Boxed, Tiles ve Vertex geldi. 2022’nin başlarında Wordle’u gururla koleksiyonumuza ekledik. Herkesin her gün oynamaktan zevk alabileceği tüm beceri seviyeleri için bulmacalar sunmaya çalışıyoruz.

şimdi abone ol sınırsız erişim için.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın