Tile, üç yıllık pil ömrüne sahip yeni bir kedi izleme etiketi başlattı

Tile, tüylü arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olmak için Salı günü yeni bir kedi izleme etiketi başlattı. Etiket, esasen Tile Sticker’ın 40 $’a mal olan silikon bir yaka eki ile değiştirilmiş bir versiyonudur.

Şirket, Tile for Cats’in pilinin üç yıla kadar dayandığını ve çıkartmanın kolayca değiştirilebileceğini iddia ediyor. İzleyici, 250 fit (76,2 metre) menzile sahiptir ve hem Android hem de iOS cihazlarla çalışır.

Bu, kedinizin evin bir köşesinde saklanıp saklanmadığını ve onu rahat bırakmanızı isteyip istemediğini anlamanıza yardımcı olur.

Ürün ayrıca Siri, Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla entegrasyon sunar, böylece kedinizi sesli komutla kolayca bulabilirsiniz.

Paket, bir Çini çıkartması ve bir tasma eki ile birlikte gelir ve neredeyse tüm standart kedi tasmaları ile uyumludur. Şirket, ataşmanın kırılmadan 1,7 kata kadar esneyebileceğini söyledi. Ek olarak, Tile for Cats suya dayanıklıdır, bu nedenle birkaç damla sıvı veya kedinin onu yalaması cihazı etkilemez.

Bu, şirketin evcil hayvan ürünlerine ilk girişi. Ucuz bir Bluetooth tabanlı izleme çözümü oluşturmak için mevcut bir üründe ince ayar yapmak şirket tarafından yapılan zekice bir hile.

Bir sürü var GPS tabanlı izleyiciler bazıları ek özellikler için aylık abonelikler sunarken, 50 ABD doları taban fiyattan başlayan pazarda. Ancak, kediniz çok fazla dışarı çıkmıyorsa, bu ucuz bir çözümdür.

Kediler için Karo siyah beyaz renkleri ile firmanın internet sitesinde müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın