TikTok metin gönderileri için destek ekliyor

Twitter kendi ayağına kurşun sıkarken marka değişikliği bu sabah TikTok’ta ilan edildi metin gönderileri için destek başlattığını. TikTok, kısa biçimli videolar için bir platform olarak başlasa da, daha sonra resimler için destek eklendi Instagram’ı ele geçirme girişiminde. Şimdi, Twitter’da (Now X) ve Meta’da yer alması muhtemel metin gönderileri ekliyor. İş Parçacığıkullanıcılar metin tabanlı içerik yayınlamak için yeni bir yer aradıkça.

TikTok, yeni içerik seçeneğinin içerik oluşturucuların hikayelerini, şiirlerini, şarkı sözlerini ve diğer yazılı içerikleri platformda paylaşmalarına olanak tanıyacağını ve onlara kendilerini ifade etmeleri için başka bir yol sunacağını söylüyor.

rent a car 34

Artık uygulamanın Kamera sayfasını açtığınızda, üç seçenekten birini seçebileceksiniz: fotoğraf, video ve metin. Metin seçeneğini seçtikten sonra, gönderinizin içeriğini yazabileceğiniz metin oluşturma sayfasına yönlendirileceksiniz. Ardından, ses ekleyerek, konum etiketleyerek, yorumları etkinleştirerek ve Düetlere izin vererek içeriğinizi özelleştirebilirsiniz. TikTok, metin gönderilerinin herhangi bir video veya fotoğraf gönderisi kadar etkileşimli ve dinamik olacağını söylüyor.

Metin gönderinize etiketler ve hashtag’lerle birlikte çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli arka plan renkleri arasından seçim yapma seçeneği de vardır. Video veya fotoğraf gönderilerine benzer şekilde, taslaklarınızı kaydedebilir ve daha sonra düzenlemek veya tamamen atmak için diğer yayınlanmamış gönderilerle birlikte saklayabilirsiniz.

TikTok’ta, her zaman yaratıcılarımızı ve topluluğumuzu kendini ifade etmeye ilham veren yenilikçi araçlarla güçlendirmeye çalışıyoruz. Blog yazısı. “Bugün, içerik oluşturucuların fikirlerini paylaşma ve yaratıcılıklarını ifade etme seçeneklerini genişleten, metin tabanlı içerik oluşturmaya yönelik yeni bir format olan TikTok’ta metin gönderilerinin genişletildiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Metin gönderileriyle, TikTok’ta herkes için içerik oluşturmanın sınırlarını genişletiyoruz; yorumlarda, altyazılarda ve videolarda gördüğümüz yazılı yaratıcılığa parlamak için özel bir alan veriyoruz.”

Gelişmekte olan…

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın