THQ Nordic, South Park, TMNT, Titan Quest II ve daha fazlasını ortaya koyuyor

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


THQ Nordic’in Dijital Vitrini, yayıncının tanınmış IP’si ve sevilen franchise’ları yeniden ziyaret etme dahil olmak üzere birkaç yeni başlığını ortaya çıkardı. Yayıncı, bu açıklamaları kutlamak için bir Steam’de haftalık indirim bugünden 17 Ağustos 2023’e kadar. Oynanabilir demolar da dahil olmak üzere tanıtımların tam listesi mevcuttur.

South Park: Kar Günü

South Park Digital Studios, THQ Nordic ve Question Games, South Park: Snow Day’i duyurdu. Dört oyunculu co-op oyunu, arkadaşların takım kurup Cartman, Stan, Kyle ve Kenny olarak oynamasına olanak tanır. Birlikte hedefiniz, dünyayı kurtarmak için South Park’ın karla kaplı sokaklarında savaşmak… ve okulsuz bir günün tadını çıkarmak.

Oyun 2024’te PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için çıkacak.

TMNT: Son Ronin

Ninja Kaplumbağalar’ın yaratıcılarından TMNT: The Last Ronin, Eastman, Waltz, Bishop, Delgado ve Escorza Brothers’ın en çok satan çizgi roman etkinliğine dayanıyor. Gelecekte, savaşın harap ettiği New York şehrinde hayatta kalan yalnız bir Kaplumbağa, kaybettiği ailesi için adalet aramak için görünüşte umutsuz bir göreve çıkar.

Şu anda belirli bir çıkış tarihi olmasa da oyun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de mevcut olacak.

Titan Görevi II

Orijinal Titan Quest’in üzerinden yaklaşık 20 yıl geçti, ancak ARPG muzaffer bir dönüş yapıyor. Yunan mitolojisine batmış oyuncular kendilerini destansı canavarlara karşı test edecek, ganimet toplayacak ve güçlerini ve ustalıklarını geliştirecekler. Nihayetinde oyuncular, Threads of Fate’in içine kötü niyet örerken İntikam Tanrıçası Nemesis ile yüzleşecekler.

Grimlore Games, oyunu PC için belirsiz bir çıkış tarihi ile geliştiriyor.

Gotik 1 Yeniden Yapım

THQ Nordic ve Alkimia Interactive, 2001 klasiği: Gotik’i yeniden yapıyor. Orklar tarafından kuşatılmış bir krallıkta, bir maden kampında karizmatik bir alçak olarak oynuyorsunuz. Oyun kampta yavaş başlasa da bu şekilde kalmayacak.

Yine herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak Gothic Remake PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S|X’te satışa sunulacak.

Satılık Alan

Satılık Uzay, gezegen keşfini bir emlak geliştirme kralı yönetim simülatörüyle birleştirir. Eksantrik uzaylı müşteriler için yaşam alanları inşa ederek bir servet kazanın ve onları tatlı bir kâr karşılığında satın.

Mirage Game Studios, oyunu PC için geliştirmeye devam ediyor, ancak kapalı beta testi için kayıt tarihi henüz belli değil. açık.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın