The Witcher’ın 3. Sezonunun tam fragmanı yayınlandı

rent a car 34

Dolu römork “The Witcher”ın üçüncü sezonu Perşembe günü yayınlandı ve izleyicilere hit Netflix serisinin bir sonraki bölümünde neler bekleyecekleri konusunda bir fikir verdi.

Yeni fragmanda Geralt, Ciri’yi canavarlardan, hükümdarlardan, büyücülerden ve onu ele geçirmek isteyen herkesten koruma görevine devam ediyor. Ayrıca Geralt’ın Ciri ile birlikte genç kadınlar için büyülü akademi Aretuza’ya seyahat eden Yennifer ile yeniden bir araya geldiğini görüyoruz. Geçen sezon Yen, Ciri’yi Voleth Meir adlı güçlü bir iblisten kurtarmak için kendini feda etti.

Bu sezon, “Man of Steel” oyuncusu Henry Cavill’in dizinin 2019’da ilk gösterime girmesinden bu yana oynadığı Geralt rolünü son kez oynayacağı için pek çok hayran için kesinlikle duygusal geçecek. Liam Hemsworth’un rolü alması istendi dördüncü ve beşinci sezonlarda efsanevi canavar avcısı olarak geçti.

Fantastik dizi için bir ilk olarak, üçüncü sezon iki bölüme ayrılacak; birinci cilt 29 Haziran’da Netflix’te, ikinci cilt ise 27 Temmuz’da yayınlanacak. Netflix bunu daha önce “Stranger Things” gibi diğer büyük yayınlarla yaptı. ” S4.

Dizinin popülaritesi arttıkça Netflix, Witcher evrenini genişletmeye devam etti. Geçen Aralık ayında yayıncı, “The Witcher” dünyasından bin yıldan daha önce geçen bir yan dizi olan “The Witcher: Blood Origin”i yayınladı. Netflix ayrıca 2021’de “The Witcher: Nightmare of the Wolf” adlı bir animasyon filmi yaptı.

Nielsen’e göre 2022’de “The Witcher”ın ikinci sezonu, yayınlandığı ilk hafta boyunca 2 milyar dakikadan fazla izlendi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın