The New York Times’tan Yeni Bir Podcast “The Headlines” Karşınızda

Gösterinin ev sahipliğinde Annie Correal, “The Daily” ile işbirliği yapan ilk muhabirler arasında yer alan Metro masasından deneyimli bir Times muhabiri. Katkıları arasında Trump’ın çocukları ayırma politikası, Meksika’daki bir göçmen kervanı ve New Jersey’deki iki erkek kardeş üzerinde Covid-19’un etkisi üzerine güçlü bölümler yer alıyor. The Times’da geçirdiği on yıldan önce, şehrin İspanyolca yayınlanan günlük gazetesi El Diario’da kadrolu yazardı ve “This American Life”, Ulusal Halk Radyosu ve WNYC’ye katkıda bulundu.

“The Headlines” ekibi, “The Daily” ve 1619, Rabbit Hole ve Day X gibi diğer New York Times Audio dizilerinin kurucu editörü olan Larissa Anderson tarafından yönetiliyor. Gösterinin editörlüğünü Dave Shaw, Tracy Mumford, Jessica Metzger yapıyor. , Jarrard Cole ve yapımcılığını Robert Jimison, Ian Stewart, Emily Lang ve Eli Cohen üstleniyor.

“The Headlines” şuradan dinlenebilir: New York Times Ses, haber aboneleri için yeni bir iOS uygulaması. New York Times Audio uygulamasında podcast’ler, haber odasından ve diğer yayıncılardan anlatımlı makaleler ve sınırlı bir süre için okuyucuların kullanımına sunduğumuz bu program da dahil olmak üzere özel yeni programlar yer alır. New York Times Audio uygulamasını buradan indirin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın