The New York Times Corps’a Başvurun

bu başvuru süresi için New York Times Kolordu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki iki veya dört yıllık kolejlere devam eden ve 2025, 2026 veya 2027 sınıflarının üyesi olan öğrenciler başvuru yapabilir. Seçilen adaylar Eylül ayında programa katılacak.

Times Corps, beyaz olmayan öğrenciler ve/veya sosyoekonomik olarak dezavantajlı geçmişlere sahip öğrenciler gibi yeterince temsil edilmeyen gruplardan gelen öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle topluluk kolejlerine, tarihsel olarak siyahi kolejlere ve üniversitelere ve devlet kolejlerine ve üniversitelerine devam eden öğrencilerin başvurularıyla ilgileniyoruz.

Programa kabul edilen adaylar, öğrencilerin lisans kariyerleri boyunca yılda en az üç kez Times danışmanları ile görüşeceklerdir. Ara sıra konuk konuşmacılar ve beceri geliştirme fırsatları, deneyimin bir parçası olacaktır.

The Times’ın kariyer programları direktörü Theodore Kim, “Mesleğe adım atan gazeteciler, bir kariyeri yeniden konumlandırabilecek ve hatta raydan çıkarabilecek birçok seçenek ve zorlukla karşı karşıya kalıyor” dedi. “Times Corps, başka türlü erişemeyecek olan yetenekli gazeteciler için sürekli kaliteli kariyer rehberliği sağlamayı amaçlıyor.”

Programı tamamlayan ve Times Corps’ta aktif üye olarak en az iki yıl geçiren öğrenciler, Times haber merkezini gezecekleri ve Times muhabirleriyle bizzat tanışacakları New York’a tüm masrafları karşılanmış bir gezi alacaklar.

Times Corps hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Başvurmak için buraya tıklayın.

Son başvuru tarihi 14 Haziran Çarşamba günü Doğu saatiyle 17.00’dir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın