The Athletic’ten yeni bir podcast olan “The Daily Football Briefing” ile tanışın

rent a car 34

The Athletic bugün, dünyanın dört bir yanındaki futbol hayranları için, dinleyicilerin hafta içi her gün en büyük futbol hikayelerini takip etmelerini sağlayan anlayışlı, uzman raporları sunan yeni bir günlük podcast’i duyurdu.

On dakikanın biraz üzerinde bir çalışma süresiyle “The Daily Football Briefing”, daha az işe gidip daha fazlasını talep eden bir pandemi sonrası izleyici kitlesi için özel olarak tasarlanmış ilk Athletic podcast’tir. Futbol medyasındaki en yetkili sesleri kullanan “Günlük Futbol Brifingi”, dün gece olanları, şimdi olanları ve bu gece olacakları size hızlı bir şekilde anlatacak.

İster köpek gezdiriyor, ister işe gidip geliyor veya yemek hazırlıyor olun, “The Daily Football Briefing”, The Athletic’in her gün bilmeniz gereken tüm acil konuşma noktalarını size getiren küresel haber odası tarafından desteklenen temel bir dinlemedir.

The Athletic’in ses yönetici editörü Iain Macintosh, “The Athletic, dünyanın en iyi futbol gazetecilerinden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Muhabirlerimiz ve editörlerimiz her şeyin üzerinde ve şimdi dinleyiciler de olacak. Futbol taraftarlarının ne kadar tutkulu olduğunu biliyoruz ve bu podcast onlara neler olup bittiğini, neden olduğunu ve o akşam televizyonda ne izleyebileceklerini anlatmak için burada.”

“Günlük Futbol Brifingi”nin yeni bölümleri hafta içi her gün 0300 BST’de yayınlanacak ve Pazartesi’den Cuma’ya kadar her sabah sizin için hazır ve hazır olmamızı sağlayacak. Sırasıyla Michael Bailey, Tim Spiers, Adam Leventhal ve diğer yetenekli Athletic sesler sunuculuğunu yapacak.

Dinleyiciler şunları yapabilir: ayarlamak podcast’lerini nereden alırlarsa alsınlar.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın