TED, Jody Avirgan ile yeni spor podcast’i “Good Sport”u başlattı

Haberler

TED ve spor. En bariz kombinasyon gibi görünmeyebilir, ancak burada TED’de, spor dünyasının yayılmaya değer çok önemli fikirleri olduğunu uzun zamandır anladık. sahip olduk Serena Williams TED sahnesinde rekabet gücü hakkında konuşurken, duydum Billie Jean Kral sebat üzerine ve gördüm Alex Honnold bize öğret korkularımızı yenmek için. dan görüşmeler yaptık David Epstein neden sporcular güçleniyor ve hızlanıyor ve Chris Kluwe artırılmış gerçekliğin nasıl hem oyunculara hem de hayranlara yardımcı olabilir.

Yeni podcast’imiz, İyi spormerakımızı geniş spor dünyasının derinliklerine kadar takip ediyor, şaşırtıcı içgörüler buluyor ve yol boyunca harika hikayeler anlatıyor.

Kıdemli spor yapımcısı Jody Avirgan’ın ev sahipliğinde süperstarla sohbet sporculargazeteciler, spor psikologları ve daha fazlası, İyi spor iş, liderlik, psikoloji ve bilim etrafındaki büyük fikirleri keşfetmek için sporu bir mercek olarak kullanan bir şov. Avirgan, “bölge” gerçek bir yer mi ve beyin stimülasyonu performansı artırabilir mi gibi eğlenceli ve şaşırtıcı soruları keşfedecek. Stadyumlar yerel siyaseti nasıl etkiler? Dev bir muz takımı giyersen hala beysbol olur mu? Harika koçlar yetenek yuvalarını nasıl yaratır? Ve sporun geleceği cinsiyet körü mü?

Bu kesinlikle spor hayranları için bir gösteri, ama gerçekten sporun bize kendimiz hakkında neler öğretebileceğini anlamak isteyen herkes için. İlk bölüm 30 Ocak’ta Apple Podcasts’te ve 8 Şubat’ta diğer her yerde yayınlanacak.

Abone olmak İyi spor Apple Podcast’lerinde ya da nerede dinlersen dinle.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın