2022’nin en popüler TED Konuşmalarını duyuruyoruz

Haberler

TED başkanı Chris Anderson, Nisan 2022’de Vancouver, BC, Kanada’da düzenlenen amiral gemisi konferansımız TED2022: A New Era’nın açılışını yapıyor. (Fotoğraf: Gilberto Tadday / TED)

2022’de hangi fikirler dünyanın ilgisini çekti ve ilham verdi? Yıl sonu listelerimiz, çığır açan bilim, geleceği değiştiren teknoloji yenilikleri, iş, yaşam ve kendimiz hakkındaki düşüncelerimizdeki derin değişimler ve çok daha fazlasını içeren geniş kapsamlı, klasik bir TED konuşmacı ve konu seçkisine sahiptir. Yılın en popüler ve haber değeri taşıyan TED Konuşmalarının yanı sıra TED editörlerinin, Countdown iklim girişimimizin ve TED-Ed’in listelerine göz atın. Umarız eğlenirsiniz ve yeni bir şeyler öğrenirsiniz!

2022’nin en popüler TED Konuşmaları: Bu TED Konuşmaları bu yıl en hızlı yayılanlar.


2022’nin en haber değeri taşıyan fikirleri: Bu TED Konuşmaları ve röportajlar son dakika haberlerini verdi, tarih yazdı ve 2022’nin hikayesini şekillendirdi.


Editörün 2022’den Seçtikleri: TED editörleri tarafından seçilen, TED sahnesinde bu yılın en akılda kalıcı, bakış açısını genişleten fikirlerinden bazılarına bir bakış


2022’nin mutlaka izlenmesi gereken iklim konuşmaları: TED’in iklim krizine yönelik çözümleri savunma ve hızlandırma girişimi olan Countdown’dan 2022’de yayınlanan potansiyel olarak gezegeni kurtaran konuşmalardan bir seçki


2022’nin en popüler TED-Ed dersleri: TED’in gençlik ve eğitim girişimi TED-Ed’den 2022’nin en popüler dersleri

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın