TechCrunch Live’da Habi ve Inspired Capital ile belirsizlik nasıl yönetilir? – Dünyadan Haber

Habi’nin kurucu ortağı ve CEO’su Brynne McNulty Rojas’ın ekstra özel bir baskıda bana katılacağını duyurmaktan heyecan duyuyorum. TechCrunch Canlı 12 Nisan, 12:00 PDT. Brynne, geçen yıl 200 milyon dolarlık bir artışla tek boynuzlu at statüsüne ulaşan Kolombiya’nın sıcak emlak girişimine liderlik ediyor.

Konu belirsizlik. Brynne’in bana söylediği gibi, girişim kurucuları belirsizliği yönetir – finansal ortamdaki belirsizlik, borç hatlarındaki belirsizlik ve jeopolitik belirsizlik. Daha da kötüsü, belirsizlik kontrol edilmediğinde, kaygı boşluğu doldurur. Endüstrinin agnostik bir konusu. Her girişim belirsizlikle karşı karşıyadır ve Brynne’in deneyiminin birçok kurucuya yardımcı olacağını düşünüyorum.rent a car 34

Alexa von Tobel bu sohbette Brynne’e katılıyor ve ona sahip olduğum için çok heyecanlıyım. 2019’da Inspired Capital’i kurdu ve şu anda 500 milyon dolarlık fonu yönetiyor. Habi’nin Seri A’sına yatırım yaptı ve Seri B ve Seri C’yi takip etti. Sohbete benzersiz bir bakış açısı getiriyor ve Brynne’nin liderliği ve vizyonuyla konuşabiliyor.

Bu TechCrunch Live etkinliği, 12 Nisan 2023’te 12:00 pm PDT’de canlı olarak kaydedilir. Yapabilirsiniz buraya katılmak için kaydolun. Bir saha koçluğu oturumu olan Saha Antrenmanına katılmak istiyorsanız, bunun için kaydolun Burada.

Brynne ve Habi’nin Kolombiya ve Meksika’da proptech şirketlerini kurarken belirsizlikle nasıl başa çıktıklarını keşfederken bu harika bir gösteri olacak. Umarım bize katılabilirsin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada