TechCrunch Disrupt 2023’te Donanım Aşaması gündemini duyurma

rent a car 34

TechCrunch’ın donanım editörü olarak hizmet ettiğim 7,5 yılda, bu kategorinin ne kadar derin ve geniş olabileceği beni çok etkiledi. Kapsam, işin en tatmin edici ve sinir bozucu kısımlarından biridir – hepsi aynı anda. Bu yüzden, Disrupt’ta tam bir gün boyunca donanım programlama yaptığımızı söyleyen güçler, aynı anda heyecanlandım ve bunaldım.

Sonunda donanıma kendi sahnesinde parlaması için zaman vermemize bayılıyorum. Ancak, panel önermeye başlama zamanı geldiğinde, birdenbire neleri dahil edeceğimiz bir sorudan çok, neleri dışarıda bırakmak zorunda kalacağımızla ilgili bir mesele haline geldi. Donanım, zenginliğin tam bir utancıdır. Herhangi bir günde, birkaç isim vermek gerekirse, beni telefonlar, 3D baskı ve üretim hakkında yazarken bulacaksınız.

Nihayetinde, sahne ile amacımız, donanımın 2023’teki durumunu temsil eden geniş bir konu yelpazesi sunarken işlerin nereye gittiğine dair bazı bilgiler sunmaktır. Hâlâ duyurmaya hazır olmadığımız birkaç panelimiz var, ancak mevcut dizilişimizin robotik, kitle fonlaması ve genişletilmiş gerçeklik gibi kategorilerin sağlam bir kesiti olduğunu göreceğinizi düşünüyorum.

Görünüşe göre bugünlerde herkes VR ve AR hakkında konuşuyor. Alanın iniş ve çıkışlarını tartışmak için çok azı daha donanımlıdır. Magic Leap CEO’su Peggy Johnson. Yeni Kickstarter CEO’su ile kitle fonlamasının nereye gittiğini de tartışacağız. Everette Taylor.

Robotik tarafında, elimizde Wendy Tan BeyazAlphabet’s Intrinsic’in CEO’su , Intrinsic’in geçen yılın sonunda satın aldığı Robot İşletim Sistemi (ROS) görevlisi Open Robotics’in CEO’su Brian Gerkey ile yaptığı görüşmede.

Agility Robotics CEO’su Damion Shelton ve CTO (ve eski Fetch CEO’su) Melone Bilge ayrıca iki ayaklı Digit robotlarından birkaçıyla birlikte bize katılacak. Bu arada, Farm-ng’s Claire Delaunay, Dusty Robotics’ten Tessa Lau ve Diligent’ten Andrea Thomaz yerine getirildikten sonra alan için bir sonraki büyük kategoriyi tartışıyor olacak. İnşaat, tarım teknolojisi ve sağlık hizmetleri arasında bunu ele almalıyız.

Dediğim gibi, henüz işimiz bitmedi. Hâlâ size anlatmak için sabırsızlandığım birkaç seans daha var. Donanım Aşaması, 21 Eylül’de – üçüncü gün olarak belirlendi. Bozmak. biletinizi şimdi satın alınve 600$’a kadar tasarruf edebilirsiniz. Öğrenci, devlet ve kar amacı gütmeyen kuruluş geçişleri yalnızca 195 ABD doları karşılığında mevcuttur. Fiyatlar 11 Ağustos 23:59 PDT’de artar.

Aşağıdaki gündeme göz atın, San Francisco’da görüşürüz.

TechCrunch Disrupt 2023’te Donanım Aşaması gündemi

Karma Gerçeklik Odağını Buluyor

Peggy Johnson ile (Sihirli Sıçrama)

En etkileyici teknoloji bile pazarını bulmakta zorlanabilir. Donanımın en iyi finanse edilen girişimlerinden biri olan Magic Leap, tüketici dünyasını kasıp kavurmadı. Peggy Johnson, CEO olarak imza attığından beri şirketin endüstriyel uygulamalara yönelmesine öncülük etti. Meta, HTC ve şimdi de Apple pazardan pay kapmak için rekabet ederken, karma gerçeklik anı nihayet geldi mi?

Geleceği Kitle Fonlaması

Everette Taylor ile (Kickstarter)

On yılı aşkın bir süredir, Kickstarter’ın adı kitle fonlaması ile eşanlamlıdır, ancak son birkaç yıl platform için kendi paylarına düşen zorlukları beraberinde getirdi. 2022’nin sonunda CEO rolüne adım atan Everette Taylor, şirketin gelecekle yüzleşmek için nasıl uyum gösterdiğini tartışacak.

Otomasyon Eğitimi

Brian Gerkey (Open Robotics) ve Wendy Tan White (Alphabet and Intrinsic) ile

Alphabet X mezunu Intrinsic, yüce bir hedefle kuruldu: programlama robotlarını erişilebilir kılmak. Şirket, sorunu ilk çözen şirket olmaktan çok uzak, ancak Google’ın muazzam kaynakları da dahil olmak üzere yapacak çok şeyi var. Kurucu ve CEO Wendy Tan White, Aralık ayında Intrinsic Open Robotics’i satın aldığında ekibe katılan Brian Gerkey ile birlikte bize katılıyor.

Bacak Kaldırmak

Damion Shelton (Agility Robotics) ve Melonee Wise (Agility Robotics) ile

Agility, Digit sistemi ile iki ayaklı robotların şifresini kırdı. Şimdi teknolojisini işe zorlamak istiyor. CEO Damion Shelton ve CTO Melonee Wise, şirketin tekerleğin egemen olduğu depo robot teknolojisi dünyasına neden farklı bir yaklaşım benimsediğini tartışacaklar.

Robotikte Sırada Ne Var?

Claire Delaunay (Çiftlik), Tessa Lau (Dusty Robotics) ve Andrea Thomaz (Diligent) ile

Pandemi sırasında depoları fethettikten sonra otomasyon için sırada ne var? Tarım, inşaat ve sağlık hizmetleri güvenli bahislerdir. Farm-ng’den Claire Delaunay, Dusty Robotics’ten Tessa Lau ve Diligent’ten Andrea Thomaz robotların buradan nereye gittiğini tartışacaklar.

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. biletinizi şimdi satın alınve 600$’a kadar tasarruf edebilirsiniz. Öğrenci, devlet ve kar amacı gütmeyen kuruluş geçişleri yalnızca 195 ABD doları karşılığında mevcuttur. Fiyatlar 11 Ağustos 23:59 PDT’de artar.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın