Startup Battlefield 200’e başvurmak için bugün son şansınız

Bugün, girişim kurucularının günü. katılmak için son fırsatın Başlangıç ​​Battlefield 200dünyanın önde gelen startup yarışmasında, TechCrunch Bozma eylülde. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere 900’den fazla Startup Battlefield şirketinin sahip olduğu gibi küresel bir sahneye çıkmak için son şansınız. Vurb, Trello, nane, Dropbox, Yammer, Tripit, kırmızı işaret, Qwiki, Gezmek Ve Soluto.

Başlangıç ​​Battlefield 200 başvuruları bugün sona eriyor

Atışını kaçırma! Başvurunuzu bugün gönderinönce bu fırsat 23:59 pm PDT’de kaybolur.

Startup Battlefield 200’e başvurmanın ve katılmanın tamamen ücretsiz ve öz kaynak içermediğini hatırlatmak isteriz. Kaybedecek hiçbir şeyin ve kazanacak her şeyin var.

rent a car 34

“Kazanmak için her şey” derken tam olarak neyi kastediyoruz? Tüm SB 200 şirketlerinin aldığı VIP deneyimine bir kez daha göz atalım. Her şeyden önce, bu kapsamlı bir şekilde incelenen grup, son derece saygın TechCrunch onay mührünü kazanıyor – başlangıç ​​​​dünyasında kapı açma ağırlığını taşıyor.

Başlangıç ​​Battlefield 200: TechCrunch Disrupt 2023’ün avantajlarından yararlanın

Sıradaki, bu grup ücretsiz, özel avantajlar:

Disrupt’a tam erişim: SB 200 kurucuları, Disrupt’a katılır, dört ek giriş ve tüm sunumlara, aralara ve yuvarlak masa toplantılarına VIP erişimi alır.

Sergi alanı: SB 200, Disrupt’ta sergilenmesine izin verilen tek erken aşamadaki girişimler olacak.

Yatırımcı ilgisi ve medya maruziyeti: Geleceğin tek boynuzlu atlarını arayan yatırımcılar ve bir sonraki büyük hikayeyi arayan gazeteciler, SB 200 kurucularıyla tanışmak ve onları selamlamak için sergi alanına gidecekler.

Atölye çalışmaları ve saha eğitimi: Disrupt’tan önceki haftalarda sadece kuruculara özel SB 200 atölyelerine ve ustalık sınıflarına davetler. TechCrunch personelinden özel satış konuşması eğitimi ve bir yıllık TechCrunch+ üyeliği alacaklar.

Yatırımcılara ve TC editörlerine kısa bilgi: Sunum Vitrini Sahnesine adım attığınızda bu eğitim işinize yarayacaktır. Çok değerli geri bildirimler alacaksınız ve bir yatırımcının portföyüne girebilirsiniz.

Benden sonra tekrar et: Başvurular bugün kapanıyor. Global bir sahneye çıkma, startup büyümenizi hızlandırma ve hatta belki 100.000 $ kazanma şansınızı kaçırmayın. Startup Battlefield 200’e Başvurun bugün 23:59 PDT’den önce. Sizi San Francisco’da görmek isteriz!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın