‘Star Wars: Ahsoka’, 23 Ağustos’ta Disney+’ta başlayacak

rent a car 34

Disney+ açıklığa kavuşmuş Çarşamba, 23 Ağustos’ta başlayacak olan canlı aksiyon dizisi “Star Wars: Ahsoka”nın prömiyer tarihi.

“Yıldız Savaşları: Ahsoka”, İmparatorluğun düşüşünden sonra geçiyor ve Rosario Dawson’ın galaksiye yönelik yeni bir tehdidi araştıran eski bir Jedi Şövalyesi olan Ahsoka Tano rolünü yeniden canlandırdığını görüyor. Dawson daha önce Disney+’ın “The Mandalorian” ve “The Book of Boba Fett” dizilerinde karakteri canlandırmıştı.

Diğer geri dönen oyuncular arasında Droid Ustası Huyang’ı seslendiren “Doctor Who” yıldızı David Tennant, Morgan Elsbeth rolünde Diana Lee Inosanto ve Büyük Amiral Thrawn rolünde Lars Mikkelsen yer alıyor. “Ahsoka”da ayrıca Sabine Wren rolünde Natasha Liu Bordizzo, Baylan Skoll rolünde Ray Stevenson, Shin Hati rolünde Ivanna Sakhno ve Ezra Bridger rolünde Eman Esfandi yer alacak.

2008 animasyon dizisi “Klon Savaşları”nda görüldüğü gibi Ahsoka (seslendiren Ashley Eckstein) başlangıçta Anakin Skywalker’ın çırağıydı ve daha sonra bir ışın kılıcı savaşında Sith Lordu Maul ile savaştı. Daha sonra Lucasfilm’in 2014’te Disney XD lineer kanalında başlattığı başka bir animasyon TV programı olan “Star Wars Rebels”da rol aldı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın