Siteye dadanan hırsız, yönetimi canından bezdirdi

Siteye dadanan hırsız, yönetimi canından bezdirdiİlginç vaka, Kepez ilçesi Göksu Mahallesi Suphi Türel Caddesi üzerinde bulunan bir sitede yaşandı.

Daha ilkin site sakinlerinin sabah aşure yapmak için hazırladıkları kazanı çalan hırsız, bu kere gözüne sitenin sandalyelerini kestirdi. Sabah saat 04.00 sırlarında duvardan atlayarak siteye giren hırsız, site içerisinde bulunan kamelyanın altında bir müddet oturarak gizlendi. Daha sonrasında ise bahçede bulunan 4 adet sandalyeyi iç içe koyarak kucağında taşıyıp siteden ayrıldı.

Önce kazan sonra sandalye

Daha önce kazanlarının çalınması ile büyük şaşkınlık yaşayan site sakinleri, bu defa sabah kalktıklarında sandalyeleri yerinde göremeyince soluğu emniyet kamerasında aldı. Sandalyelerin çalındığını bulan site yöneticisi Zeynel Tan, yaşananlara reaksiyon gösterdi. Tan, “Bir hafta boyunca insanlar bizimle kazan doğurdu mu diye dalga geçti. Arkadaş, sonrasında kazan doğurmuş mu doğurmamış mı diye kontrole gelmiş. Kazanın yavrusunu bulamayınca bu defa sandalyeleri götürmüş. Yan tarafta güvenlik görevlisi var, orada onu görür görmez kamelyanın içerisine gizleniyor. 4 sandalyemiz yok. Değerinden değil ama arkadaş bunu huy haline getirdi” dedi.

“Bu gidişle havuzu kapatacağım”

Hırsızlık olaylarına tedbir alınmasını isteyen Tan, “Bu gidişle havuzu kapatacağım. Bu işler devam edecek gibi görünüyor. Sıra şezlonglara geldi. Kapıyı açamayınca duvardan atlıyor. Emniyet müdürümüzden yardım istiyorum. Hırsızlık olmuyordu ama olmaya başladı ” dedi.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın