Sensi.AI’nin uzaktan hasta izleme için yapay zekayı nasıl geliştirdiğini duyun

Hastaları mahremiyetlerini ihlal etmeden uzaktan izlemek zorlu bir iştir. Ancak bir kurucu ortak, şifreyi kırdığına inanıyor.

Etkileyebilecek fiziksel, bilişsel ve duygusal bakımla ilgili anormallikleri tespit etmek ve tahmin etmek için 7/24 ses tabanlı AI yazılımı geliştiren bir girişim olan Sensi.AI’nin CEO’su Romi Gubes ile konuştuğumu duyurmaktan heyecan duyuyorum. İstenmeyen olayların meydana gelmesini önlemek için evde bakım alan kişilerin sağlığı ve esenliği. Bu TechCrunch Live etkinliğinde, Flint Capital’in Genel Ortağı ve daha önce kurumsal varlık yönetimi şirketi AB Systems’i kurmuş olan Sensi.AI yönetim kurulu üyesi Sergey Gribov bize katılacak.

Bu TechCrunch Live etkinliğine katılım ücretsizdir ve umarım bunu başarabilirsiniz. Buradan kaydolun.

Röportaj sırasında, özellikle hasta odalarını görünürde mahremiyeti koruyan bir şekilde izleyen Sensi.AI platformunun teknik tarafında olmak üzere bir dizi konuyu ele alacağız. Algoritmaların eğitildikleri verilerdeki önyargıları yakalama eğilimi göz önüne alındığında, doğal olarak Sensi.AI’ninki gibi teknoloji konusunda çok fazla şüphecilik var.

Gubes, Sensi.AI’nin mühendislik süreçleri ve yanlış uyarıların yanı sıra önyargılarla mücadele etmek için attığı adımlar hakkında konuşmaya hazırlanıyor. Ayrıca, Sensi.AI’nin nasıl ortaya çıktığı ve daha geniş başlangıç ​​ekonomisindeki zorluklara ve sağlık teknolojisi pazarının rekabet gücüne rağmen bugüne kadar 25 milyon dolarlık risk sermayesi toplamayı nasıl başardığı hakkında bilgi verecek.

Gubes ve Gribov ayrıca sağlık hizmetlerinden endüstriyel kontrole ve pazarlamaya kadar bir dizi uygulama için yapay zekaya artan ilgi hakkında konuşmak için Sensi.AI’den ayrılacaklar. Gribov, yapay zeka çılgınlığının yakın zamanda sönmeyeceği fikrine destek – ya da karşı – yatırımcı perspektifi sunacak. 15 yılı aşkın bir süredir BT, yazılım geliştirme, operasyonlar ve genel yönetimde çalıştığı için bunu yapmak için iyi bir konumda.

Aşılacak çok yer var. Ama iş önerilere geldiğinde hepimiz kulaklarız. Cevaplanmasını istediğiniz bir sorunuz mu var? Akıştan önce gönderin, şovda çalışmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ya da sen gösteri için buradan kaydolunsoruyu Hopin’de canlı olarak gönderebilirsiniz.

TechCrunch Live, en iyi kurucuları ve yatırımcıları içeren haftalık etkinlik serimizdir. Gösteri, çoğu Çarşamba günü saat 12:00 PDT’de canlı olarak kaydedilir. Kayıt ve katılım ücretsizdir. Geçmiş bölümleri izle YouTube kanalımız ve podcast’e abone olun Burada.

Buradan Ücretsiz Kayıt Olun

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın