Robinhood’ın kripto ticaretini sınırlama kararı mantıklı

Tüketici ticareti ve yatırım uygulaması Robinhood kısıtlamak için hareket ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun kripto borsalarına karşı açtığı davalardan ancak bir hafta sonra, platformunda belirli büyük kripto para birimlerinin tutulması ve ticaretinin yapılması Binance Ve Coinbase. Platform Kongre’ye anlattı bu haftanın başlarında davaların ardından kripto tekliflerini incelediğini söyledi.

rent a car 34

Robinhood’un Polygon, Solana ve Cardano blok zincirlerinden gelen token desteğini sona erdirme kararının ardından sahip olunabilecek iki kolay bakış açısı var: Şirketin çok ürkek olması veya hesaplanmış bir iş kararı vermesi.

Robinhood’un en son üç aylık sonuçlarını inceledikten sonra, kararın bir miktar gerekçeyle desteklendiğini düşünüyoruz.

Robinhood, hükümet tarafından dürtülmekte yeni değil. Meme stoğu çılgınlığı sırasında, şirket Kongre önüne sürüklendi alım satım kontrolleri ve daha az bilgili yatırımcılara sofistike alım satım araçları sunma istekliliği hakkında sorgulanacak. Bu daha az heyecan verici varlık ticareti piyasası göz önüne alındığında, şirket muhtemelen düzenleyicilerden ve yasa koyuculardan yenilenen ilgiyi davet etmekten nefret ediyor.

Ama bu yapbozun sadece bir parçası. Robinhood’un yalnızca basit bir risk-ödül hesaplaması yapması gerekiyor: Şirketin bu belirteçleri alıp satarak onları savunmak için çaba harcayan tüketicilerden yeterli gelir elde etmemesi muhtemeldir.

Robinhood, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın