Revolut, kamu piyasaları fintech potunu karıştırırken değerlemesinin yeniden gözden geçirildiğini görüyor

rent a car 34

Neobank nedir? değer? Bu soru, başta yatırımcıları ve çalışanları olmak üzere birçok kişinin aklını kurcalıyor. çok değerli fintech’ler halka arzların geri dönüş yapmasını bekleyenler.

Genel olarak, neobanklar çoğunlukla her şey yolunda, özellikle göletin karşısındakiler. Ancak bir risk sermayesi şirketinden alınan yeni veriler, en azından bazı yatırımcıların hâlâ onlara nasıl değer biçeceklerini çözmeye çalıştığını gösteriyor: Birleşik Krallık merkezli Revolut, değerleme bu yılın başlarında düşürülüyor, ve şirket bir kez daha hoşuna gitmeyecek nedenlerle manşetlerde. Revolut’un destekçilerinden biri, Molten Ventures yakın zamanda bildirdi kendi mali performansı ve veriler, Revolut’un değerlemesinin yeniden incelenmekte olduğunu gösteriyor.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Eskiden Draper Esprit olarak bilinenErimiş Girişimler Londra Menkul Kıymetler Borsası’na kote ve hisseler kurumsal yapısı sayesinde sahip olduğu varlıklar hakkında çoğu VC firmasından daha fazla bilgi. Daha da önemlisi, bu bize portföy şirketlerinin değişen değerleri konusunda da iyi bir görüş sağlıyor. Molten, portföy şirketleri için adil piyasa değerlerinin Denetim, Risk ve Değerleme Komitesi tarafından belirlendiğini ve kamuya açık karşılaştırmalara duyarlı olduğunu belirtiyor.

bu Molten’dan en son içerikler önümüzdeki günlerde daha derinlemesine inceleyeceğimiz çok sayıda yararlı veri var, ancak bugün Revolut’a odaklanalım ve şirketi benzerleriyle daha düzenli bir şekilde sıralamaya çalışalım.

Sayılarla devrim

Bildiğimiz kadarıyla, Revolut’un son büyük finansman turu bir devasa 800 milyon dolarlık Seri E bu ona 33 milyar dolarlık bir para sonrası değerleme sağladı, Crunchbase verilerine göre. Bu tur, neobank’ı yalnızca dünyadaki en değerli fintech girişimlerinden biri olarak değil, aynı zamanda en zengin değere sahip özel teknoloji şirketlerinden biri olarak belirledi, nokta.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın