BuzzCutt, ayık meraklıları içkisiz yerel bar ve restoran seçeneklerine yönlendiriyor

İçki içmiyorsanız, gece hayatı, barlar ve hatta dışarıda yemek yemek bir hayal kırıklığı egzersizi olabilir. Alkolsüz seçenekler her yerde ortaya çıkıyor, ancak içkisiz bir birayla uğrak yeri olan her mahalle için, sarhoş ve kuru kalacağınız on nokta var – genellikle düz bir soda suyu ve elinizde kireç.

Portland, Oregon’dan yeni bir uygulama olan BuzzCutt, bunu bir gecede değiştirmeyebilir, ancak içmeyenleri, dikkatli içicileri ve ayık meraklıları en iyi yerel seçeneklere yönlendirmeyi amaçlıyor. Şu anda ülke çapında kullanıma sunulan uygulama, iOS Ve Androidkullanımı kolay, güneşli, yumurta sarısı harita tabanlı bir arayüzde alkolsüz seçeneklerle yerel sıcak noktaları toplar.

BuzzCutt, pandeminin alkolle olan ilişkileri etrafında bazı ruh arayışlarına yol açmasının ardından daha güçlü alkolsüz seçeneklerin özlemini çekmeye başlayan eşcinsel evli bir çift olan Olivia ve Sarah Sears tarafından yaratıldı. Hem Olivia hem de Sarah, reklam teknolojisinde tam zamanlı işlerde çalışıyorlar ve birçok insan için gerçekten yararlı olacağını bildikleri bir araç oluşturmak için uygulamayı birlikte başlattılar – ilk kez.

Amerikalılar, sağlık ve sağlıklı yaşamdan bağımlılık etrafında daha açık bir diyaloğa ve sosyal alışkanlıklardaki toplum çapında daha geniş değişimlere kadar değişen nedenlerle (yasağa rağmen) her zamankinden daha az içiyorlar. Artık daha fazla insan ayık hale geliyor, ancak bir pay Daha fazla insan ya alkol tüketimini azaltıyorlar ya da sadece daha düşünceli olmak nasıl ve ne zaman içtikleri hakkında. BuzzCutt, bu deneyimin tüm yelpazesini yakalamak için tasarlanmıştır.

BuzzCutt uygulaması

Görsel Kaynakları: BuzzCutt/App Store

TechCrunch’a bir röportajda Olivia Sears, “Markanın başlangıcından beri bizim için gerçekten önemli olan şey, ‘bunu yapmak için ayık olmanız gerektiğini’ özel olarak ima eden bir dil kullanmadık” dedi. “Bunu insanlar için ‘erişim noktaları’ olarak düşünmeyi seviyoruz; BuzzCutt, her ne sebeple olursa olsun alkolsüz içecekleri seçmek için bir erişim noktasıdır.”

Bu nedenler son yıllarda birleşerek alkolsüz içecek seçeneklerinde paralel bir patlamaya yol açtı; fantezi bitterler, konserve kokteyller, NA likör ve her yerde patlayan alkolsüz bira. Ve şimdiye kadar, neyse ki, çoğu oldukça iyi hale geliyor.

BuzzCutt, dağıtım verilerini inceleyerek ve hangi barların, restoranların, bakkalların ve mekanların önde gelen N/A markalarını stokladığını takip ederek yerel alkolsüz seçeneklerin haritasını çıkarmak için tüm bu ürünlere güvenir. Bu yöntem, uygulamanın dizinine epeyce seçenek tarar, ancak ısmarlama alkolsüz kokteyllerde uzmanlaşmış bir barı yakalayamaz, örneğin, bu noktada ayrıca Athletic bira, Wilderton alkollü içkiler veya benzer bir şey gibi popüler bir N/A markası stoklanmıyorsa BuzzCutt’un veri akışında başka.

rent a car 34

Uygulama, temel işlevleriyle bu hafta kullanıma sunuldu, ancak BuzzCutt’un oyun sonu daha kapsamlı. Halihazırda, hevesli bir kullanıcı, veritabanından kaçan efsanevi mocktail menüsünde olduğu gibi, uygulamanın dizinindeki eksik bir girişi işaretleyebilir, ancak uygulama genellikle panoya çok daha fazla topluluk özelliği eklemeyi planlamaktadır.

BuzzCutt'un lansmanını kutlamak için bir bağış toplama etkinliğinde eğlenceli vakit geçiren iki uygulama kurucusu

Sarah ve Olivia Sears, BuzzCutt’un kurucuları

“Şu anda oldukça çıplak kemikler; Sears, “insanların avucunun içinde olması için gerçekten sağlam bir araç çerçevesine sahip olduğumuzdan emin olmak istedik” dedi.

BuzzCutt kullanıcıları, uygulamada toplanan farklı konumları da derecelendirebilir ve ipuçları bırakabilir. Ekip başlangıçta indekslediği listeler için dışarıdan incelemeler almayı planladı, ancak içki içmeyen birinin bir bar veya restoran seçiminde “tamamen farklı” bir merceği olacağını hemen fark etti. Artık uygulama yalnızca BuzzCutt’un kendi topluluğundan gelen yorumları topluyor; bu, güven oluşturmanın ve çok ihtiyaç duyulan yardımcı programını sulandırmanın akıllı bir yolu.

“[A local bar] gerçekten harika olabilir, ancak etrafta lanet bir viski duvarı gibi olmaktan rahatsız olan biri için hava bu olmayabilir, ”dedi Sears. “Ve bu, yer hakkında kullanıcı tarafından oluşturulan raporlarda yakalanabilir.”

Finansmanın elverdiği ölçüde, BuzzCutt, alkolsüz veya düşük alkollü bir yaşam tarzı etrafında giderek daha fazla topluluk oluşturan ayık ve ayık komşu kullanıcıların ilgisini çekecek kullanıcı profilleri ve diğer sosyal özelliklerin yanı sıra haberler ve fırsatlar eklemeyi planlıyor.

“Topluluk çok büyük, özellikle ayık, ayık-meraklı [and] dikkatli içiciler – bilirsiniz, bu şekilde kaynaklara ve desteğe sahip olmak gibi, ”dedi Sears TechCrunch’a. “Yani bu kesinlikle bir sonraki aşamamız.”

BuzzCutt içinde, kullanıcılar yerel sonuçları kategoriye (spor barları, şarap barları vb.), içecek türüne (alkollü içkiler, bitterler, konserve kokteyller ve benzerleri) ve yakın bir şekilde çalıştıkları popüler N/A markalarına göre filtreleyebilir. Özellikle marka filtresi seçeneği yararlıdır çünkü tüm N/A seçenekleri eşit yaratılmamıştır ve bu yazar da dahil olmak üzere ayık insanlar favorilerini bulmak için büyük çaba sarf edeceklerdir.

Şahsen, en sevdiğim alkolsüz şarabımın mutfağımda değil de bir restoranda kadehin yanında tadını çıkarabileceğim anlamına gelseydi, eyaletin yarısına kadar giderdim. Bol, iyi içecek seçeneklerinin lüksü, yıllar önce içkiyi bırakmadan önce kesinlikle hafife aldığım bir lüks ve gerçekten indiğinizde şaşırtıcı miktarda sosyal ritüelin bağlandığı bir şey.

Alkolsüz seçeneklerin göreceli olarak az olması nedeniyle, ayık ve ayık insanlar genellikle çok Sevdikleri ürünleri bulma ve kaçırmış olabilecekleri sosyal ritüelleri yeniden oluşturma söz konusu olduğunda motive ve hevesli (happy hour, oyun öncesi, şarap tadımı…. bu büyük bir liste!).

BuzzCutt ekibini ve nihayetinde hizmet etmeyi planladığı topluluğu yönlendiren aynı tutku ve daha fazla alkolsüz seçeneğin ve dolayısıyla insanların içki içmeden keyif alabileceği daha fazla aktivitenin kilidini açma arzusu.

Sears, “Bu tür şeyler bizim için çok güçlü,” dedi. “Kesinlikle merak eden ve bunu bir keşif olarak düşünen insan dalgasına binmek istiyorum.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın