Redmi Pad tablet için bir sızıntı daha

Redmi Pad tablet için bir sızıntı dahaXiaomi 12T ve 12T Pro 4 Ekim’de resmiyet kazanacak. Şirketin aynı etkinlikte Redmi Pad isminde tabletini de tanıtması planlanıyor. Bu tablet daha önce Xiaomi’nin Kuveyt ofisinin yanlışlıkla yapmış olduğu paylaşımla görülmüştü. Yeni bir sızıntı tabletin tasarımına ve özelliklerine daha ayrıntılı biçimde bakmayı sağlıyor.

Redmi Pad’in siyah, gri ve yeşil olmak suretiyle üç renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkacağı görülüyor. Helio G99 işlemci, 4 GB’a kadar uzanan RAM ve 128 GB’a kadar uzanan depolama alanı seçenekleri başlıca alımlı özellikler oluyor.

Tabletin 10.61 inç LCD monitörü 2000 x 1200 piksel çözünürlük sunacak. Yenileme hızı 90 Hz olan ekranın 10-bit renk derinliğine ve 400 nit en çok parlaklığa haiz olduğu belirtiliyor.

redmi padTabletin hem gerisinde aynı zamanda önünde 8 megapiksel kameraların bulunacağı söyleniyor. Ön kameranın 105 aşama geniş görüş açısına sahip olduğu belirtilirken, bunun FocusFrame adlı bir teknolojiyle destekleneceği anlatım ediliyor. 18W şarj desteğine haiz 7000 mAh pil de tabletin özellikleri içinde sayılıyor.

Redmi Pad’in Avrupa’da 250 avronun altından başlamış olan fiyatlarla satılması planlanıyor. Hücresel rabıta destekli versiyonların 250 ila 350 avro içinde fiyatlara sahip olması öngörülüyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın