Realme Watch 3 Pro’nun tanıtım tarihi belli oldu

Realme Watch 3 Pro’nun tanıtım tarihi belli olduRealme Watch 3 Pro parlak zeka saat, Realme’nin 18 Ağustos’taki etkinliğinde tanıtılması beklenen ürünlerden bir tanesiydi. Realme 9i 5G ve Buds T100 kablosuz kulaklığın gözler önüne çıkmış olduğu etkinlikte Watch 3 Pro’nun duyurulması son anda ertelenmişti. Watch 3 Pro’nun tanıtımı için resmi izahat sonunda geldi.

Realme’nin yeni zeki saatinin büyük bir ekrana ve ince bir kasaya sahip olacağı daha önce görülmüştü. Ancak saatin teknik özellikleri hâlâ büyük ölçüde belirsizliğini koruyor. Saatin bir kenarında tek bir tuşun bulunmuş olduğu görülürken, kasadaki minik deliğin de mikrofon olabileceği belirtiliyor.

Watch 3 Pro’da GPS desteğinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ekranda ise LCD yerine OLED panelin tercih edilmesi sebebiyle Watch 3 Pro’nun pil ömrünün selefini geride bırakabileceği belirtiliyor.

Realme Watch 3 Pro tanıtım etkinliği 6 Eylül’de Türkiye saatiyle 09.00’da başlayacak. Bu etkinlikte saatin bütün teknik özelliklerini ve fiyatını öğrenmek olası olacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın