Politika, Liz Johnstone’u Karşılıyor | New York Times Şirketi

rent a car 34

Bunu duyurmaktan heyecan duyuyorum Liz JohnstoneNBC News Digital’de liderliğe fırlayan müthiş bir siyasi haber sürücüsü olan , yeteneklerini, enerjisini ve zekasını – ve işimize doğrudan uygulanabilir zengin bir deneyim – The Times’a getirecek. Politika masasının ilk haber direktörü olarak, hafta içi her sabah haber raporumuzu yürütmemize yardım edecek ve en yoğun muhabirlerimizden bazılarının editörlüğünü yaparken Manny Fernandez ile birlikte çalışacak.

NBC Digital’in siyasetten sorumlu yönetici editörü olarak Liz, New York, Washington ve çeşitli savaş alanı eyaletlerinde 25 muhabir ve editörü denetledi ve Washington’dan ve kampanya izinden günlük haberler ve kurumsal siyasi habercilik yaptı. Hızlı bir son dakika haberleri ekibi kurmak da dahil olmak üzere, siyaset masasının boyutunu üç kattan fazla artırdı.

İki başkanlık seçimini, 2018 ve 2022 ara sınavlarını, Mueller soruşturmasını, her iki Trump suçlamasını, 6 Ocak ve sonrasını, çeşitli Trump soruşturmalarını, Fox’a karşı Dominion davasını, ABD-Çin ilişkilerini ve Ukrayna’daki savaşı takip ediyor. Ayrıca Biden’ın yeniden seçilmesini haber yapan hem NBC’nin televizyonunda hem de dijital operasyonlarında bir grup kıdemli muhabiri yönetti.

Liz’in 2016’da NBC’ye katıldığında siyasetle ilgili bir geçmişi yoktu, ancak büyük içgüdüleri vardı: İlk yılında, oy haklarını takip etmesi için bir muhabir atadı, ritmin önemli hale geleceğini hissetti ve Trump yönetimi sırasında ağ çapında bir kaynak haline gelen kalıcı bir teyit operasyonu kurdu. 2020 döngüsünde siyaset editör yardımcısı olarak çabaları arasında NBC News Digital tarihinde en çok ziyaret edilen canlı blogu yürütmek yer aldı.

Ona sahip olduğumuz için çok mutluyuz. 31 Temmuz’da başlıyor. Lütfen onu ekibe hoş geldiniz.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın