Philips Hue Lightguide evleri tasarımıyla da renklendirecekPhilips Hue Lightguide ve Filament Candle ismini taşıyan ampullerini Berlin’de düzenlenen IFA 2022’de gözler önüne çıkardı. Özellikle Lightguide, farklı şekilleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Odaya giren kişilerin gözüne çarpacak ilk şey olması amacıyla tasarlanan Lightguide için büyük küre, elips ve üçgen olmak üzere üç farklı şekil seçeneği sunuluyor. Bu üç seçenekte de farklı görünen bir iç tüp yer ediniyor ve üçü de farklı renklerle odaları aydınlatabiliyor.

Lightguide ampullerinin hepsinin en çok parlaklık seviyesi 500 lümen. Bu ampullerin parlaklık seviyesi yüzde 0.2 seviyesine kadar indirilebiliyor ve bu tarz şeyleri öteki Philips Hue ampulleriyle kullanmak da olası oluyor.

philips hue filament candleFilament Candle ise mevcut versiyonuyla aynı tasarıma sahip. Ancak yeni versiyon için Beyaz ambiyans seçeneği sunuluyor. Böylelikle kullanıcılar soğuktan sıcağa uzanan geniş bir yelpazeden renk seçimi yapabiliyor.

Philips Hue Lightguide ampulleri senenin dördüncü çeyreğinde satışa sunulacak. Ampullerin İngiltere’deki satış tutarları 74.99 ila 89.99 pound içinde değişecek. Sallanan kordonlar içinse 49.99 pound ödemek gerekecek. Filament Candle ise eylül ayı içinde satışa sunulacak. Tekli paket için 39.99 pound, ikili paket içinse 59.99 pound ödenecek.

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın