Nubank CEO’su, ABD’nin LatAm fintech’ten neler öğrenebileceğini açıklıyor

Merhaba, Equity’ye tekrar hoş geldiniz. yeni başlayanların işi hakkında podcastbaşlıkların arkasındaki sayıları ve nüansı açtığımız yer.


Bütün havalı çocuklar Equity dinleyici anketini doldurma. Senden duymak istiyoruz!


Bu, tek bir kişiye odaklandığımız, onların işlerini düşündüğümüz ve geri kalanını paketlediğimiz Çarşamba şovumuz. mary ann bugünün röportajını devralıyor ile David Vélezkurucu ortağı ve CEO’su nubank, tüketicilere kredi kartları, çek hesapları ve hayat sigortası sunan Brezilya merkezli 35 milyar dolarlık Sao-Paulo dijital bankası.

Equity dinleyicileri, dijital bankacılığın bir süredir aklımızda olduğunu biliyor, bu yüzden doğal olarak David’in programda yer alması bizi heyecanlandırdı. İşte içine girdiğimiz şey:

  • Nubank bu zorlu makroekonomik ortamda nasıl kâr elde etti ve kârlılığını sürdürdü?
  • Yalnızca LatAm fintech pazarının ABD’dekinden farkı değil, aynı zamanda bölgedeki kurucuların işlerini ABD’deki muadillerinden nasıl farklı yürüttükleri
  • Genel olarak dijital bankaların durumu ve David’in hem bir kurucu hem de eski bir yatırımcının (bir zamanlar Sequoia Capital’in Latin Amerika yatırımlarına liderlik etmişti) gözünden bankacılığın önümüzdeki birkaç yıl içinde nasıl geliştiğini gördüğü.

Mary Ann ve Alex, Cuma günü daha fazla Equity ile geri döndüler, ancak her zaman olduğu gibi, bizi Twitter’da takip edebilirsiniz. @EquityPod.

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma sabah 7:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify Ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika gösteriA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın