New York Times, The American Lawyer’dan Tony Mauro Media Lawyer Ödülünü Kazandı

rent a car 34

American Lawyer Industry Awards bu hafta, New York Times’ın basın özgürlüğünü şevkle savunan avukatları onurlandıran Tony Mauro Medya Avukatı Ödülü’nü kazandığını duyurdu.

The Times’ın medya hukuku hukuk ekibi, şirketin dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca okuyucu için gerekli olan son teknoloji gazetecilik üretme misyonunu desteklemede önemli bir rol oynuyor. Ekip, düzinelerce bilgi edinme özgürlüğü davasıyla hükümet gizliliğine meydan okuyor, iftira eylemleriyle tehdit edildikleri zaman Times gazetecilerini savunuyor ve yabancı muhabirlerin güvenliğini denetliyor – tüm bunlar da basın özgürlüğünün dünya çapında saldırı altında olduğu bir zamanda. Ekip, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Baş Hukuk Müşaviri David McCraw liderliğindeki yedi avukattan oluşuyor.

American Lawyer Industry Award sahipleri, tüm kategoriler için Law.com ve The American Lawyer’ın editörleri ve muhabirleri tarafından seçilir. Finalistlerin tam listesi bulunabilir Burada.

Tüm kategorilerde kazananlar, 15 Kasım 2023 tarihinde New York City’deki Cipriani 42nd Street’te düzenlenen The American Lawyer Industry Awards yemeğinde duyurulacaktır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın