Twitter, doğrulanmış kuruluşlar için bir iş listeleme özelliği hazırlıyor

rent a car 34

Twitter, platformdaki doğrulanmış kuruluşların profillerinde iş listeleri yayınlamasına izin veren bir özellik hazırlıyor gibi görünüyor. Sosyal medya devi, resmi bir hesap da oluşturdu. @TwitterHesap kiralamaancak henüz ondan bir tweet atmadı.

Twitter iş ilanları özelliğini henüz resmi olarak duyurmamış olsa da, bazıları doğrulandı kuruluşlar zaten profillerinde Twitter biyografileri altında iş listeleri yayınlayabildiler. İş ilanları, ilgilenen başvuru sahiplerini doğrudan şirketin web sitesine götürür ve burada pozisyon hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve başvuruda bulunabilirler.

Twitter'ın yeni iş ilanları özelliğini gösteren bir görsel

Görsel Kaynakları: Twitter/Ekran Görüntüsü

Uygulama araştırmacısı Nima Owji bir ekran görüntüsü paylaştı. sosyal medya devinin “Twitter Kiralama” olarak adlandırdığı özelliği detaylandırıyor. Ekran görüntüsüne göre Twitter, özelliği doğrulanmış kuruluşların yetenekleri açık pozisyonlarına çekmesinin bir yolu olarak tanımlıyor. Doğrulanmış kuruluşlar, profillerine beş adede kadar iş pozisyonu ekleyebilecek.

Ekran görüntüsü aynı zamanda Twitter’ın, onaylı kuruluşların desteklenen bir ATS veya XML beslemesine bağlanarak tüm açık işlerini platforma aktarmalarına izin vereceğini ve bu da listelemelerini dakikalar içinde Twitter’a eklemelerine olanak tanıyacağını gösteriyor.

Twitter’ın sahibi Elon Musk’ın özelliği Mayıs ayında ima ettiği göz önüne alındığında, bu hareket tam bir sürpriz değil. Bir kullanıcı, Twitter’ın flört özelliklerini uygulaması gerektiğini önerdikten sonra, Musk yanıtladı: “İlginç bir fikir, belki işler de.”

Bu yeni özellikle Twitter, LinkedIn ve Indeed gibi popüler şirketlerle boy ölçüşmek istiyor. Şunu belirtmekte fayda var ki Twitter Laskie adında bir iş eşleştirme teknolojisi girişimi satın aldı Bu, Musk’ın uygulamayı satın almasından bu yana şirketin ilk satın almasıydı. Satın almanın, sosyal medya devinin özelliği geliştirmesine ve göndermesine yardımcı olması mümkündür.

Doğrulanmış kuruluşların iş ilanları özelliğine erişmek için fazladan ödeme yapması gerekmeyecek gibi görünüyor. Medya şirketi Workweek, iş ilanları özelliğine erişti ve CEO Adam Ryan özelliğin Twitter’ın aylık 1.000$’lık Verified for Organizations paketine dahil olduğunu söylüyor.

Twitter kullanıcıları zaten tweetler aracılığıyla platformda iş ilanları yayınlasa da, yeni işlev, şirketlerin platformun yaygın kullanıcı tabanındaki adaylara kolayca ulaşmasına yardımcı olabilir.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın