Netflix, ‘Chef’s Table’, ‘Nailed It!’ filmlerinden yemekler sunan bir restoran açacak. ve dahası

rent a car 34

Netflix, akış ve mobil oyunların ötesine geçerek tamamen yeni bir kategori olan yemek hizmeti endüstrisine doğru genişliyor. Şirket ilan edildi “Chef’s Table”, “Nailed It!” ve “Demir Aşçı: Demir Efsane Arayışı.”

Akış devi, daha önce şovlara dayalı sürükleyici deneyimler başlatmış olsa da, “yabancı şeyler,” “Kalamar Oyunu,” “Bridgerton” ve “Money Heist”, Netflix’in restoran işine ilk kez adım atıyor.

Netflix Bites müşterileri, “Iron Chef: Quest for an Iron Legend” şefleri Curtis Stone, Dominique Crenn, Ming Tsai ve Andrew Zimmern’in yanı sıra “Chef’s Table”dan Rodney Scott ve Ann Kim ile Jacques Torres’in yemeklerini tadabilecek. “Çivilendi!” Diğer katılımcı yıldızlar arasında “Nadiya Bakes”ten Nadiya Hussain ve Netflix’in “Drink Masters”ından miksologlar Frankie Solarik, Julie Reiner, LP O’Brien ve Kate Gerwin yer alıyor.

Netflix Bites yalnızca sınırlı bir süre için açık olacak. Restoran 30 Haziran’da açılacak ve her gün 17:00-22:00 arası açık olacak. Ayrıca hafta sonları 10:00 – 14:00 saatleri arasında brunch menüsü sunulacaktır.

Netflix, menüde tam olarak ne olacağını ve fiyatlandırmayı açıklamadı.

Rezervasyon yapmak için insanlar şu adresi ziyaret edebilir: www.netflixbites.com veya resy. Açıklamaya göre, rezervasyonlar için kişi başı 25 $ tutarında iade edilemez bir depozito talep ediliyor ve bu depozito nihai faturaya yansıtılacak.

Netflix Bites, Los Angeles’taki Short Stories Hotel’de (115 S. Fairfax Ave.), The Grove’un hemen aşağısında yer almaktadır. açıldı 2022’deki ilk pop-up perakende mağazası.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın