Musk, Twitter’da okuma sınırlarını zorladığından TweetDeck acı çekiyor

rent a car 34

Hafta sonu, Elon Musk tweet sayısını sınırladı kullanıcılar, veri kazımayı önlemek için söylediği bir günde okuyabilir. Bu önlem tüm Twitter kullanıcılarını etkilemiş olsa da, bugün özellikle TweetDeck kullanıcıları, bildirimler ve tüm sütunların yüklenememesi dahil olmak üzere büyük sorunlar bildiriyor.

Musk, başlangıçta, doğrulanmış kullanıcılar için günlük 6.000 gönderi ve doğrulanmamış kullanıcılar için 600 günlük gönderi okuma sınırlarını zorladı. Saatler sonra bu limitleri sırasıyla 10.000 tweet’e ve 1.000 tweet’e çıkardı. TweetDeck’in çeşitli sütunlar aracılığıyla aynı anda birden fazla tweet yüklediği göz önüne alındığında, okuma kısıtlamalarının etkilerinin TweetDeck içinde artması muhtemeldir.

Mühendis Molly Beyaz kayıt edilmiş TweetDeck’teki çağrıların çoğunun, uygulama birkaç dakika açık kaldıktan sonra birden fazla hata döndürdüğü

Birçok kullanıcı ayrıca ana sayfa zaman çizelgelerinin yüklendiğini ancak bildirimler, bahsetmeler ve beğeniler gibi diğer sütunların sorunlarla karşılaştığını belirtti.

TweetDeck’in geleceği

Şirketten TweetDeck’i resmi olarak en son duyduğumuz zamandı. Haziran 2022’de Mac uygulamasını kapatın – Musk şirketi devralmadan önce. O sırada Twitter, belirli coğrafyalarda TweetDeck web uygulamasının yeni bir sürümünü test ettiğini söyledi. Ancak, TweetDeck’in yeni yönetim altındaki geleceği hakkında hiçbir şey duymadık, ancak şirketin bunu dönüştüreceğine dair süregelen söylentiler var. ücretli bir özellik.

Geçen hafta Twitter da görüntülemeye kısıtlama getirdi. giriş yapılmadan atılan tweetler. Görünüşe göre şirket, AI modellerini eğitmek isteyen kişiler veya şirketler tarafından veri kazımaya izin vermemeye çalışıyor. Misk söz konusu Twitter, kullanıcı deneyimini etkileyen “veri yağmalamaya” başladığından, bu “geçici bir acil durum önlemi” idi. Bununla birlikte, Musk’ın önlemleri, “doğrulanmış” kullanıcılara ödeme yapmak da dahil olmak üzere, insanlar platformdaki oran sınırlarını hızla aştığından, kullanıcı deneyimine de zarar verdi.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın