Reliance, Jio Bharat 4G telefonunu piyasaya sürdü

Reliance’ın Jio Platformları, 2G ağlarında hâlâ “sıkışmış” tüketicilere ulaşmak için yarışan Hindistan’ın en büyük telekom operatörünün bir dizi çabasının en sonuncusu olan yeni bir telefon ve tarife planları başlattı.

Reliance Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Jio Bharat adlı yeni telefonun 4G ağını, UPI ödemelerini ve isteğe bağlı video ve akış hizmetleri JioCinema ve JioSaavn’a erişimi desteklediğini söyledi.

Telefonun fiyatı 999 Hindistan rupisi veya 12,2 dolar. Şirket, ayda 14 GB veri kullanımı ve sınırsız sesli görüşme sağlayan 123 Hint rupisi veya ayda 1,5 ABD doları tutarında yeni bir tarife planı başlattı.

Reliance, bir “beta denemesinin” parçası olarak 7 Temmuz’dan itibaren tüketicilere Jio Bharat’ı sunmaya başlayacağını söyledi. Denemenin “milyonlarca özellikli telefon kullanıcısını yükseltmek için platform ve süreçlerin ölçeklenebilirliğini sağlamak” için başlatıldığını söyledi.

“Yeni Jio Bharat telefonu bu yönde atılmış bir başka adım. Reliance Jio Yönetim Kurulu Başkanı Akash Ambani yaptığı açıklamada, inovasyonun merkezinde yer alıyor ve anlamlı, gerçek hayattaki kullanım durumlarıyla farklı kullanıcı segmentleri için orantısız ve gerçek değer sağlamaya odaklandığımızı göstermeye devam ediyor” dedi.

Takip etmek için daha fazlası.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın