Motorola Moto G72’nin tanıtım tarihi belli oldu

Motorola Moto G72’nin tanıtım tarihi belli olduMotorola Moto G72’ye ilişkin olduğu söylenen görseller bir süre ilkin internete sızmıştı. Akıllı telefonun resmen gözler önüne çıkacağı tarih de belli oldu. Moto G72, 3 Ekim’de resmiyet kazanacak.

Akıllı telefonun ürün sayfasını Hindistan merkezli e-ticaret sitesi Flipkart’ta şimdiden görmek mümkün. Bu sayfa Moto G72’nin kilit özelliklerini ve tasarımını da gözler önüne seriyor.

Moto G72’nin kalbinde Helio G99 işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 6 GB RAM eşlik ediyor. Dahili depolama kapasitesi ise 128 GB. Telefonun OLED monitörü, parmak izi tarayıcısına da ev sahipliği yapıyor.

motorola moto g7210-bit ekranın yenileme hızı 120 Hz. Dokunuş örnekleme hızı ise 576 Hz. HDR10 desteği ve 1300 nit en çok parlaklık seviyesi de ekranın özellikleri içinde yer ediniyor.

motorola moto g72Akıllı telefonun peşinde ana kameraya makro kamera ve ultra geniş açılı kamera birlikte rol alıyor. Dolby Atmos destekli stereo hoparlörlerle gelen Motorola Moto G72, kutusundan Android 12 yüklü halde çıkacak.

Motorola Moto G72 gereksinim duyduğu enerjiyi 33W şarj desteğine haiz 5000 mAh kapasiteli pil verecek. Suya ve toza karşı IP52 dayanıklılık sertifikasıyla gelen telefon Meteor Grisi ve Kutup Mavisi renk seçenekleriyle kullananların karşısına çıkacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın