Motorola Edge 30 Ultra resmi videoda görüldü

Motorola Edge 30 Ultra resmi videoda görüldüMotorola Edge serisinin yeni üyelerini tanıtmak için 8 Eylül’de bir etkinlik gerçekleştirecek. Bu telefonların adı konusunda henüz bir izahat gelmiş değil. Ancak cihazlardan birinin Motorola Edge 30 Ultra olması planlanıyor. Ünlü duyumcu Evan Blass tarafınca paylaşılan ve resmi olduğu belirtilen bir video, Edge 30 Ultra’nın tasarımını ve önemli özellikleri gösteriyor.

Edge 30 Ultra’nın kamera delikli pOLED ekranla geleceği görülüyor. Arka taraftaki üçlü kamera modülünde ise göze ilk olarak 200 megapiksel çözünürlüklü ana kamera çarpıyor.

Edge 30 Ultra, Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciyle gelecek. 125W şarj desteği de telefonun mühim özellikleri arasında yer alıyor. Bunun telefonun bigün çalışması için lüzumlu enerjiyi 7 dakika arasında vereceği belirtiliyor.

Ekranın altındaki küçük yazılara birazcık daha dikkatli bakıldığında işin aslı daha iyi anlaşılıyor. Burada 7 dakikalık şarjın “ortalama kullanıcılar” için 12 saate varan bir kullanım süresi sağlayacağı bilgisi veriliyor. Videoda pil kapasitesi konusunda herhangi bir bilgi yer almıyor.

motorola edge 30 ultraGörünen o ki, Motorola Edge 30 Ultra bir süre önce Çin’de tanıtılan Moto X30 Pro’nun farklı bir versiyonu olacak gibi görünüyor. Bu da telefonda 6.67 inç 144 Hz monitör, monitör içerisine yerleştirilmiş parmak izi tarayıcısı, 60 megapiksel ön kamera, 50 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 12 megapiksel telefoto kamera benzer biçimde özelliklerin bulunacağı anlamına geliyor. 4610 mAh pil ve 50W kablosuz şarj da telefonun özellikleri arasında yer ediniyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın