MoonPay, Manhattan Limanı’nda Web3 deneyimini mümkün kılıyor

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


AyPay Manhattan’s’ta oyunlaştırılmış bir Web3 deneyimi sağlamak için The Howard Hughes Corp. ile işbirliği yaptı. Liman.

Howard Hughes Corp., Seaport’un sahibi olan büyük bir gayrimenkul geliştirme ve yönetim şirketidir. Web3 altyapı firması ile işbirliği yaptı AyPay New York’un tarihi sahil mahallesi Seaport’ta etkileşimli bir dijital deneyim yaratmak için.

Liman Çöpçü Avı, 21 Ağustos’tan 31 Ekim’e kadar ziyaretçileri eğlendirecek. Katılımcılar, Liman mahallesinde gizlenmiş on mor “inciyi” keşfetmek için bir maceraya atılmaya davet ediliyor. Her inci, bir mobil cihaz kullanılarak taranabilen bir QR koduna sahiptir. Tarandıktan sonra katılımcılar, 3D sanatçısı ve NFT yaratıcısı Johana Kroft tarafından tasarlanan ve dijital cüzdanlarına eklenecek ücretsiz bir dijital jeton alacaklar.

Bu dijital jetonlar, ikonik New York City nesnelerinin eğlenceli yorumlarını temsil ediyor. On jetonun hepsini toplamak, katılımcıları haftalık bir ödül çekilişine katılmaya hak kazanacaktır. Ödüller arasında Pier 17’de The Rooftop’ta Yaz Konseri Serisine VIP biletler, HIIT the Deck Boxing’de ücretsiz antrenmanlar, Tin Building’den 350$’a varan değere sahip özel mutfak hediye kutuları ve daha fazlası yer alıyor. Katılımcılar, her hafta birden çok kez oynama fırsatına sahip olur ve kazanma şanslarını artırır.

Bir zamanlar hareketli bir denizcilik ve ticaret merkezi olan Seaport, Aşağı Manhattan’da canlı bir eğlence ve yemek mekanına dönüşmüştür. Bir topluluk çapası görevi görür ve bölgenin dinamik atmosferine ve bağlantılarına ilgi duyan yaratıcı işletmeleri çeker.

Ivan, “Liman sadece ikonik bir konum değil, aynı zamanda tarihi bir yenilik feneridir” dedi.
MoonPay’in CEO’su Soto-Wright bir açıklamada. “Milyonlarca yerli ve gezgin için Web3 teknolojilerini sorunsuz bir şekilde entegre etmek için ideal tuvali sağlıyor – ziyaretlerini geliştiriyor ve onları Seaport’un sunduğu her şeye dahil ediyor.”

Seaport’taki dijital deneyim, Polygon Blok Zincirinde gerçekleşecek NFT (non-fungible token) akıllı sözleşme yönetimi ve basımı için HyperMint dahil olmak üzere MoonPay’in gelişmiş ürün paketi tarafından desteklenmektedir.

MoonPay destekli cüzdanlar, NFT’leri güvenli bir şekilde saklayacak ve doğrudan tüketiciye bağlantı markası olan Flowcode’un QR teknolojisi çöpçü avını hayata geçirecek. Projenin yaratıcı yönü, Howard Hughes’un şirket içi yaratıcı stüdyosu ile işbirliği içinde Mason Rothschild’in Web3 pazarlama ajansı Gasoline tarafından yönetildi. Tüm deneyim, Polygon ağı üzerine inşa edildi.

The Howard’ın dijital ve kreatiften sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Julie Allen, “Howard Hughes, olağanüstü deneyimler yaratarak yeniliği destekleme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir ve Seaport’u dijital aktivasyonun öncü noktasında tutmak için MoonPay ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Hughes Corp. “The Seaport, yaratıcı ve dinamik programlama yoluyla teknolojik ilerleme için bir merkez sağlamaya yönelik devam eden taahhüdümüzü temsil eden bu yeni dijital deneyimi başlatmak için mükemmel bir yer.”

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın