Marvel Studios ‘Ant-Man and The Wasp: Quantumania’ Fragmanını Yayınladı – Dünyadan Haber

Marvel Studios’tan yeni, aksiyon dolu bir fragman Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Pazartesi günkü Kolej Futbolu Playoff Ulusal Şampiyonası sırasında giriş yaptı. Marvel Sinematik Evreninin 5. Aşamasını başlatan yüksek tempolu, büyük ekran macerasında MCU’nun bugüne kadarki en güçlü kötü adamı Fatih Kang yer alıyor.

Süper Kahraman ortakları Scott Lang (Paul Rudd) ve Hope van Dyne (Evangeline Lilly), Ant-Man ve Wasp olarak maceralarına devam etmek için geri dönüyorlar. Hope’un ebeveynleri Janet van Dyne (Michelle Pfeiffer) ve Hank Pym (Michael Douglas) ve Scott’ın kızı Cassie Lang (Kathryn Newton) ile birlikte aile kendilerini Kuantum Diyarını keşfederken, tuhaf yeni yaratıklarla etkileşime girerken ve yeni bir maceraya atılırken bulur. onları mümkün olduğunu düşündüklerinin sınırlarının ötesine itecek bir macera.

Peyton Reed’in yönettiği, Kevin Feige ve Stephen Broussard’ın yapımcılığını üstlendiği, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania ayrıca Kang rolünde Jonathan Majors, Veb rolünde David Dastmalchian, Jentorra rolünde Katy O’Brian, Quaz rolünde William Jackson Harper ve Lord Krylar rolünde Bill Murray rol alıyor. Bilim kurgu macerası 17 Şubat 2023’te sinemalarda açılıyor.rent a car 34

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada