Disney ve Make-A-Wish Sihirli Bir İlk Geçiş İçin İşbirliği Yapıyor – Dünyadan Haber

Disney ve Make-A-Wish® birlikte, 2 Ocak Pazartesi günü Pasadena, California’da düzenlenen 134. Tennyson, geçit töreni yolunda Disneyland İtfaiyesi motorunda Mickey Mouse ve Minnie Mouse’a katıldı ve dinamik ikilinin Rose Bowl Oyunu için ikonik törensel ilk geçişi yapmasına yardımcı oldu. Geçit törenini televizyonda izleyenlerin gördüğü gibi, geçiş sihirli bir şekilde Rose Parade’den Disneyland Resort’a, ardından o gün daha sonra 109. Rose Bowl Oyununun oynandığı Rose Bowl Stadyumu’na yükseldi.

Bir parçası olarak ESPN’ler Dileğim 2018’deki dizinin ardından Tennyson ve ailesi, Güney Dakota’dan Arizona’ya seyahat etti ve burada tüm zamanların en sevdiği oyuncusu, eski NFL yıldızı Larry Fitzgerald ile tanıştı ve Arizona Cardinals’ın mini kampında iki gün geçirdi. Hatta bir NFL sözleşmesi imzaladı.

Artık 12 yaşında mutlu ve sağlıklı bir çocuk olan Tennyson, ünlü Rose Bowl Maçı öncesinde futbol sevgisini bir kez daha gösterdi.

“Uzun süredir bir Cardinals hayranı olarak, Tennyson’ın dileği asla unutmayacağı bir şeydi ve biz hala bunun hakkında düzenli olarak konuşuyoruz ve yol boyunca tanıştığımız birçok insanla iletişim halinde oluyoruz. Make-A-Wish her zaman kalbimizde özel bir yere sahip olacak ve Tennyson’ın Disney’de böylesine büyük bir destekçinin yanında kuruluşu temsil ettiğini görmek beni çok gururlandırdı ve duygulandırdı,” diye paylaştı Tennyson’ın annesi Diana.

1980’den beri Disney ve Make-A-Wish, dünya çapında kritik hastalığı olan çocuklar için 145.000’den fazla dileği yerine getirdi. Tarihsel olarak, ABD’de verilen tüm dileklerin yarısı Disney dilekleridir ve tema parkı ve tesis tatilleri, gemi gezileri, alışveriş çılgınlıkları, stüdyo ziyaretleri, yetenek buluşmaları, spor temalı deneyimler (Tennyson’ınki gibi) dahil olmak üzere Şirketin tüm bölümlerini kapsar. dilek – ve daha fazlası. Wish mezunları olan yetişkinler ve şimdiki Wish çocuklarının ebeveynleri, dileğin tedavilerinde onlar için bir dönüm noktası olduğunu ve onlara güç, neşe ve gelecekleri için daha büyük bir umut duygusu verdiğini söylüyor.

Daha fazlasını öğrenmek için ziyaret edin dilek.org/disney.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın