Ant-Man and The Wasp: Quantumania 249,7 Milyon Dolarla Küresel Gişeyi Fethetti – Dünyadan Haber

Marvel Stüdyoları’ Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania hafta sonu dünya çapında 1 numarada açıldı ve 120,1 milyon dolarlık franchise en iyi yerli çıkış yaptı. Uluslararası ek 129.6 milyon $ ile filmin küresel açılışı 249.7 milyon $’ı buluyor.

Marvel Sinematik Evreninin (MCU) 5. Aşaması başlıyor, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Süper Kahramanlar Scott Lang (Paul Rudd) ve Hope Van Dyne’ı (Evangeline Lilly) Ant-Man ve The Wasp olarak maceralarına devam ederken bulur. Hope’un ebeveynleri Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) ve Hank Pym (Michael Douglas) ve Scott’ın kızı Cassie Lang’ın (Kathryn Newton) da katıldığı aile kendilerini Kuantum Diyarını keşfederken, tuhaf yeni yaratıklarla etkileşime girerken ve yeni bir maceraya atılırken bulur. onları mümkün olduğunu düşündüklerinin sınırlarının ötesine iten bir macera.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania ayrıca Fatih Kang rolünde Jonathan Majors, Veb rolünde David Dastmalchian, Jentorra rolünde Katy O’Brian, Quaz rolünde William Jackson Harper ve Lord Krylar rolünde Bill Murray de rol alıyor. Hızlı tempolu büyük ekran maceranın yönetmeni Peyton Reed, senaryosu Jeff Loveness, yapımcıları Kevin Feige ve Stephen Broussard ve yürütücü yapımcıları Louis D’Esposito, Victoria Alonso ve Kevin De la Noy.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın