Lütfen bu podcast bölümünü yeniden yayınlayın

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin ardındaki rakamları ve nüansı ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili podcast.

Pazartesi programımız, hafta sonundan en son teknoloji haberlerini ve haftanın başlarında manşetlere çıkanları kapsar. İşte bu sabahın özeti!

  • Hisse senetleri dünya çapında karışık: Çin hisse senetleri satıldı ve Amerikan hisse senetleri piyasa açıldığında yükselmeye hazırlanıyor. Bu hafta büyük bir kazanç akışı, teknoloji şirketleri ve onların geleneksel kardeşleri için borsayı sarsmalı.
  • Crypto Land’de fiyatlar, önceki seviyelerine geri döndü XRP kararı. Bundan ne yapacağımı bilmiyorum ama Worldcoin’in hala bir şey olduğunu biliyorum. ve şimdi gerçekten çıktı.

önümüzde var Bozmak, bu da benim giderek daha fazla zamanımı alıyor. Orada görüşürüz!

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 07:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika şovA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın